Filter
Lisans
Letonya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Letonya'da Top Yarı zamanlı Lisans Dereceleri

Bir lisans derecesi olan bu program tüm dünyada kolejler ve üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Lisans derecesi birçok farklı alanda sunulmaktadır ve bu nedenle öğrenciler hedeflerine uygun ebir eğitim seçebilirler.

Letonya, Letonya resmi Cumhuriyeti, Kuzey Avrupa Baltık bölgesinde bir ülkedir. Bu Rusya'nın doğusunda, Litvanya ile güneyinde, Estonya ile kuzey sınırları, ve Beyaz Rusya ile güneydoğusunda edilir. Letonyalılar kültürel Litvanyalılar ile ilgili bir Baltık insanlar vardır. Sermaye 23.000 'den fazla kayıtlı öğrenci ile Letonya Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır Riga olduğunu.

Letonya'da Sağlıkta Yarı zamanlı Lisans Derecesi için Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Latvia

This program is based on studies of natural sciences, biology, medicine and basic principles of primary eye care service. Bachelor program is the first step in profession ... [+]

Letonya'da Yarı zamanlı Lisans Dereceleri 2019.

This program is based on studies of natural sciences, biology, medicine and basic principles of primary eye care service. Bachelor program is the first step in professional optometrist education scheme in Latvia. The program offers extensive profile studies of natural sciences including organic chemistry, biology, calculus, physics for natural sciences, optics, basics of human anatomy, general physiology, ophthalmic optics, microbiology, biochemistry, anatomy and physiology of the eye, physiology of vision, optometric instruments, refractive defects, binocular vision and other.

The topic of the Bachelor thesis should be carefully chosen; supervisor’s assistance for further research. Students will be able to continue education in Master degree program.... [-]

Letonya Riga
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku