Filter
Lisans
Kolombiya Envigado

Top Lisans Dereceleri Envigado Kolombiya'da 2019/2020

Lisans derecesi, genelde dört yıl süren bir eğitimden sonra alınabilmektedir. Öğrenciler, mezuniyet sonrasında profesyonel iş olanaklarına sahip olacaklardır.

Kolombiya Güney Amerika'nın kuzeybatı köşesinde yer alan gerçekten farklı ve benzersiz bir ülkedir. Dost canlısı insanlar, egzotik manzaralar ve kozmopolit şehirler ile, Kolombiya kesinlikle İspanyolca öğrenmek için bir yerdir.

Lisans Dereceleri Envigado Kolombiya'da

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Kolombiya
Envigado
Eğitim türü
Hız
Universidad EIA

Gelecekte en büyük büyüme potansiyeline sahip mühendislik şirketlerinden biridir. Şu anda biyoteknoloji, bilgi teknolojisi ve yeni materyaller gibi birkaç yeni teknolojiy ... [+]

Biyomedikal Mühendisliği Nedir?

Gelecekte en büyük büyüme potansiyeline sahip mühendislik şirketlerinden biridir. Şu anda biyoteknoloji, bilgi teknolojisi ve yeni materyaller gibi birkaç yeni teknolojiyi içermektedir. İyi olma ve önleme gibi yeni sağlık hizmetleri için çözüm önerme zorluğuna sahip bir program.

Biyomedikal Mühendisliği neden çalışıyor?Mühendislik bilgisini tıpın ihtiyaçlarına entegre eden çok disiplinli çalışma için.Biyomedikal Mühendisliği, ülkenin gelişimi üzerinde büyük etkisi olan bir meslek.Kolombiyalı yenilik gündemi ve “Biyomedikal teknolojinin değerlendirilmesi ve birleştirilmesinin güçlendirilmesi” sürecini kilit projelerden biri haline getiren Sosyal Koruma Bakanlığı'nın 2007-2010 Ulusal Sağlık Hizmet Sunumu Nüfusa sağlanan hizmetlerin kalitesini artırmak.Bu disiplinde profesyonellere ihtiyaç duyulmasını haklı kılan diğer faktörler, sağlık sektöründeki önemli değişiklikleri teşvik eden Devlet ve biyomedikal mühendislerinden daha fazla ilgi isteyen yetişkin, savunmasız ve engelli nüfusundaki artıştır.... [-]
Kolombiya Envigado
Ocak 2020
Spanish (Colombia)
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku