Filter
Lisans
Kanada Manitoba Winnipeg Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Tıp Eğitimleri in Manitoba Kanada'da 2019/2020

Lisans, üç ila dört yıllık bir eğitimden sonra elde edilebilen bir derecedir. Lisans derecesini tamamlamak, mezunlara daha fazla kariyer olanağı ve hayatları boyunca daha fazla para kazanma şansını sağlayabilir.

Kanada interaktif bir kişi ise yüksek öğrenim takip için en iyi ülke. Hemen hemen her etnik grup Kanada böylece 'sa çok kültürlü toplumda temsil edilmektedir. Dil engeli Kanada dil eğitimi dünya 'nin lideri olarak kabul edilir gibi yabancı öğrenciler için bir sorun değildir.

Birçok işveren geniş bilgi, deneyim ve öğrenciler bu şehirde inceleyerek elde bu uyum için avı. Bu bölgede bulunan Mükemmel yüksek öğrenim kurumları, iyi tanınan ve mükemmellik bu özellikleri ile tespit edilmiştir.

Tıp Eğitimleri in Manitoba Kanada'da

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Kanada
Manitoba
Winnipeg
Eğitim türü
Hız
University of Manitoba

Lisans Hemşirelik kültürel gruplar bir mozaik ile karakterize bir toplumda sunulmaktadır. Müfredat öğrencilere teoride sağlam bir temel verir. Klinik uygulama toplum sağl ... [+]

Lisans Hemşirelik kültürel gruplar bir mozaik ile karakterize bir toplumda sunulmaktadır. Müfredat öğrencilere teoride sağlam bir temel verir. Klinik uygulama toplum sağlığı ve refahı için gerekli bir hizmet sunmak bizim mezunları kendi bütünlüğü içinde insanları görmek, böylece öğrencilerin gerçek bakım veren ortamlarda kendi beceri ve tekniklerini uygulamak için izin verir.

Derece seçenekleri Hemşirelik BN Lisans - 4 yıl MN Masters Hemşirelik ilginç kursları Bir Kültürel Çeşitli Toplumda Bakım sağlanması (Çin'e bir inceleme gezisi içerir) Ruh Sağlığı Hemşireliği Perspektifler Hemşirelik Uygulamalarında Farmakoloji Profesyonel fırsatlar Klinik Hemşire Uzmanı Sağlık politika analisti Kayıtlı hemşire Danışman Halk Sağlığı Hemşiresi Okul hemşiresi seyahat Hemşire Araştırmacı M U bu programla ilgili tek nedir? ... [-]
Kanada Winnipeg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku