Filter
Lisans
Kanada Manitoba Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Lisans Dereceleri Manitoba Kanada'da 2019/2020

Lisans derecesi, genelde dört yıl süren bir eğitimden sonra alınabilmektedir. Öğrenciler, mezuniyet sonrasında profesyonel iş olanaklarına sahip olacaklardır.

Kanada on eyalet ve üç bölgeden oluşan bir Kuzey Amerika ülkesidir. Kıtanın kuzey kesiminde yer alan, bu Atlantik'ten Pasifik'e kadar uzanan ve kuzeye Arktik Okyanusu uzanır.

Lisanslar Manitoba Kanada'da

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of Manitoba

Lisans Hemşirelik kültürel gruplar bir mozaik ile karakterize bir toplumda sunulmaktadır. Müfredat öğrencilere teoride sağlam bir temel verir. Klinik uygulama toplum sağl ... [+]

Lisans Hemşirelik kültürel gruplar bir mozaik ile karakterize bir toplumda sunulmaktadır. Müfredat öğrencilere teoride sağlam bir temel verir. Klinik uygulama toplum sağlığı ve refahı için gerekli bir hizmet sunmak bizim mezunları kendi bütünlüğü içinde insanları görmek, böylece öğrencilerin gerçek bakım veren ortamlarda kendi beceri ve tekniklerini uygulamak için izin verir.

Derece seçenekleri Hemşirelik BN Lisans - 4 yıl MN Masters Hemşirelik ilginç kursları Bir Kültürel Çeşitli Toplumda Bakım sağlanması (Çin'e bir inceleme gezisi içerir) Ruh Sağlığı Hemşireliği Perspektifler Hemşirelik Uygulamalarında Farmakoloji Profesyonel fırsatlar Klinik Hemşire Uzmanı Sağlık politika analisti Kayıtlı hemşire Danışman Halk Sağlığı Hemşiresi Okul hemşiresi seyahat Hemşire Araştırmacı M U bu programla ilgili tek nedir? ... [-]
Kanada Winnipeg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku