Saglikhizmetiprogramlari.com

İtalya'da En iyi Lisans 2019/2020

Bir lisans derecesi olan bu program tüm dünyada kolejler ve üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Lisans derecesi birçok farklı alanda sunulmaktadır ve bu nedenle öğrenciler hedeflerine uygun ebir eğitim seçebilirler.

Resmi İtalya Cumhuriyeti olarak bilinen, ülkenin güney Avrupa'da bulunur. Resmi dil İtalyanca ve kültürel zengin sermaye Roma. Dünya 'en eski üniversitelerinden çoğu Bologna özellikle Üniversitesi (1088 yılında kurulan), İtalya bulunmaktadır. "Üniversite statüsü " ile üç Üstün Enstitü, Doktora Kolejler durumunu, lisans ve yüksek lisans düzeyinde fonksiyonu. Üç enstitü bulunmaktadır

İtalya'da Sağlıkta Lisans Dereceleri hakkında Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Sağlık için lisans teknoloji mühendisliği (İtalyanca öğretilen)

University Of Bergamo
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2019 İtalya Bergamo

Bu dersin amacı, yenilikçi teknolojilerin kullanımına dayalı daha etkili tedaviler, hastalara sunmak için sağlık personeli ile çalışacak mühendisler yetiştirmektir. Bu profesyonel ayrıca organize etmek ve hasta bakım ve yardım için teknolojik araçların verimli faydalanmak mümkün değildir.

Tıp ve Cerrahlık Lisans

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl Ekim 2019 İtalya Bologna

Tıpta ve Ameliyatta Tek Lisans Derecesi Programı'nın temel amacı, tıp fakültesi mezunlarına modern bir tıp türünü uygulamak için gerekli bilgi ve becerileri sağlamaktır; Sağlığın teşviki, hastalık önleme, tedavi ve rehabilitasyonlarını kendi uygulamalarına dahil edebilmeli ve uluslararası bir bağlamda bunu yapabilmelidirler.

Genomikte Lisans

University of Bologna
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2019 İtalya Bologna

Genomics'deki uluslararası derece, BT, matematiksel ve istatistiksel becerileri genomik verilerin analizine ve dolayısıyla transkriptomik, proteomik ve epigenomik verilere, sistemlerin biyolojisine ve analizlerine uygulayabilecek bir profesyonel yetiştirmek için teorik ve pratik bir temel sağlar. prokaryotlarda, ökaryotlarda ve insanlarda metagenomikler.

Teori Ve Önleyici ve Uyarlanmış Fiziksel Aktivite Metodları Yüksek Lisans

University of Parma
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Parma

Teori ve Önleyici ve Uyarlanmış Fiziksel Aktivite Metodları alanında yüksek lisans derecesi 120 ECT için iki yıllık ücretsiz erişim ustasıdır. Beden eğitimi ve spor etkinlikleri öğretmenleri. Bu günlük bir yaşam ve sosyal katılımdır.

Kadın Doğum Lisans

University of Parma
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2019 İtalya Parma

Ebelikteki ders, gelecekteki ebeye yönelik pratik bir eğitim teorisidir. Odak noktası, anne-bebek çiftine özel dikkat göstererek, yaşamın her aşamasında kadın sağlığının fizyolojisi, tanıtımı ve sürdürülmesi konusundaki derinlemesine bilgidir.

Hemşirelikte Lisans

University of Parma
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2019 İtalya Parma

öğrencileri University of Parma , Hemşirelikte Lisans Derecesi Kursu tam zamanlı ders süren üç yıl içinde kayıtlı bulunmaktadır.

Hemşirelikte lisans

Sapienza University of Rome
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2019 İtalya Rome

Şu anda İtalya'da İngilizce olarak düzenlenen ilk ve tek Hemşirelik programı Hemşirelik Lisans Programı, genelinde kamu ve özel sağlık kuruluşlarında sertifikalı klinik hemşireleri olarak çalışmak için öğrencileri ve sertifikalı bakım uzmanları (anestezist, kadın doğum, doğum öncesi ve jinekolojik bakım) hazırlar Avrupa Topluluğu.