Filter
Lisans
İrlanda Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İrlanda'da Top Lisans 2019/2020

Lisans derecesi, genelde dört yıl süren bir eğitimden sonra alınabilmektedir. Öğrenciler, mezuniyet sonrasında profesyonel iş olanaklarına sahip olacaklardır.

İrlanda Avrupa kıtasının kuzey-batısında bir adadır. Avrupa'da üçüncü büyük adası ve yeryüzünde yirminci büyük adadır. Bu kulenin doğusunda bu İrlanda Denizi ile ayrılır hangi Büyük Britanya büyük ada vardır.

İrlanda'da Sağlıkta Lisans Dereceleri hakkında Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Bu lisans programı küresel çalışmak için uluslararası kabul görmüş diploma hemşireler hazırlamak hedefleniyor. Program öğrencilerin dünyada klinik ortamlarda çeşitli çalı ... [+]

Bu yenilikçi Hemşirelik kontör Lisans (BN) (Uluslararası) programı küresel çalışmaya hemşireler hazırlama amaçlı; Kuzey Batı İrlanda, Aziz Angela'nın Koleji, İrlanda, Galway (NUI Galway) Ulusal Üniversitesi College eşsiz bir ortamda teslim.

Lisans programı öğrencileri dünyada klinik ortamlarda çeşitli çalışmak için mesleki yeterlilik ve akademik kredi ulaşmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm öğrenciler, belirlenen Uluslararası Öğrenci Tutor (IST) dili, kültürel, sosyal ve kişisel destek kolaylaştırmak için ek eğitim gelişimini desteklemek için bir akademik danışman tahsis edilir.

Modül / Konu Başlıkları: (Toplam: 90 ECTS) Sağlık ortamda Hasta Güvenliği (15 ECTS) Uluslararası Hemşirelik Uygulamaları (15 ECTS) Kanıta Dayalı Uygulama 1 (10 ECTS) Kanıta Dayalı Uygulama 2 (15 ECTS) Güçlendirilmesi ve Hemşire-Müşteri İlişkileri (10 ECTS) Etkili Sağlık Teslimat için Liderlik ve Yönetim (10 ECTS) Çağdaş Hemşirelik Sorunlar (15 ECTS) ... [-]
İrlanda Sligo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku