Saglikhizmetiprogramlari.com

Hollanda'da Top Lisans 2019

Lisans, üç ila dört yıllık bir eğitimden sonra elde edilebilen bir derecedir. Lisans derecesini tamamlamak, mezunlara daha fazla kariyer olanağı ve hayatları boyunca daha fazla para kazanma şansını sağlayabilir.

Insanlar, dil, ve Hollanda kültürü "Hollanda " olarak adlandırılır. Modern bir Avrupa ülkesi bugün, Hollanda son derece uluslararası niteliğini muhafaza ve liberal zihniyet ile tanınır. Hollanda birçok üniversite vardır. Ülkenin son zamanlarda lisans / yüksek lisans sistemine kendi başlıkları dönüştürülmüş.Akademik (teorik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Universiteit ") veya Uygulamalı Bilimler (pratik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Hogeschool "): Üniversitelerin iki türü vardır

Hollanda'da Sağlıkta Lisans Dereceleri hakkında Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Arama Sonucu Filter

Fizyoterapi lisans

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Hollanda Groningen

fizyoterapi diploma ile geniş bir geleceği var. senin memleketinde yanı sıra yurt dışında size bir hastane, huzurevi, rehabilitasyon merkezi ya da bir sağlık gün kreş başlayabilirsiniz. Ya da tabii ki kendi uygulama kurmak olabilir. Uluslararası alanda, Hollandalı eğitim son derece kabul edilir.

Spor çalışmaları

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Hollanda Groningen

Spor hakkında tutkulu mısınız ve değişim getirmek ister misiniz? Sonra bu eşsiz program sizin için sadece bir program! Sporun ilhamı ve gücü size gerçek bir fark yaratmada büyük fırsatlar sunar.

Biyomedikal Bilimler Lisans

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

VU Amsterdam Biyomedikal Bilimler lisans programı, temel araştırmaları klinik olarak ilgili konularla bir araya getirmektedir. Sağlık ve hastalık araştırması el ele gider ve kendi alanlarında uzman olan hem temel hem de klinik araştırmacılar tarafından eğitim alacaksınız.

Tıp Fakültesi, profil Global Sağlık

University of Groningen
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Hollanda Groningen

Bachelor'un profili Global Health in Groningen, tıp alanında uluslararası bir lisans derecesidir. Gelişen hastalıklar gibi küresel sağlığın farklı yönlerine dikkat edeceksiniz.

Lisans: Üniversite Koleji Venlo

Maastricht University, Campus Venlo
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Hollanda Venlo

Üniversite Koleji Venlo (UCV) benzersizdir. İlgi alanlarınızı takip ediyor ve kendi kurslarınızı seçiyorsunuz. Bu, Gıda, Beslenme ile ilgili konuları incelemenizi sağlar

Avrupa Halk Sağlığı Lisans

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Hollanda Maastricht

Sağlık bilimleri, sağlık hizmetleri ve sağlıkla ilgileniyor musunuz? Ama aynı zamanda ulusal ve uluslararası politikada, yönetim ve yönetim, politika ve strateji, iletişim ve medya? Lisans Avrupa Halk Sağlığı (EPH) programında sizin için olabilir.