Filter
Lisans
Hindistan Bengaluru Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisans Dereceleri in Bangalore Hindistan'da 2019/2020

Lisans derecesi, genelde dört yıl süren bir eğitimden sonra alınabilmektedir. Öğrenciler, mezuniyet sonrasında profesyonel iş olanaklarına sahip olacaklardır.

Hindistan, Hindistan resmen Cumhuriyeti, Güney Asya'da bir ülkedir. Bu alanı ile yedinci büyük ülkesidir, 1 üzerinde olan ikinci en kalabalık ülkesidir.2 milyar kişi, ve dünyanın en kalabalık demokrasi

Bangalore nüfus açısından Hindistan'da üçüncü büyük şehri, aynı zamanda Karnataka eyaletinin başkenti değil sadece. Bir BİT merkezi ve merkezi ve çok sayıda yüksek öğretim kurumları ve araştırma merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Tıp Eğitimleri in Bangalore Hindistan'da

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Hindistan
Bengaluru
Eğitim türü
Hız
Dayananda Sagar University

yeterli bilgi ve bu tür ilaç kimyası, ilaç, farmakoloji ve farmakognozi olarak eczane geniş alanda bilimsel bilgi verir, bir 4 yıllık lisans kursu. ... [+]

Eczacılık Lisans (B.Pharm)

Eczacılık Bilimleri Koleji lisans (B.Pharm), altı yıl Pharm.D programı ve eczacılıkta doktora programı ile birlikte çeşitli dallarda iki yıllık master programına (M.Pharma) dört yıl sunmaktadır. Kolej sanat altyapısı ve yüksek nitelikli özel öğretim durumunu kapsar.

B. Pharm

yeterli bilgi ve bu tür ilaç kimyası, ilaç, farmakoloji ve farmakognozi olarak eczane geniş alanda bilimsel bilgi verir, bir 4 yıllık lisans kursu.

Öğrenciler sentezi, formülasyonu ve çeşitli ilaç ve bitkisel tıbbi maddeler, farmakolojik tarama, biyolojik standardizasyon ve in vivo ilaç etkileşimi analiz pratik yönlerini öğrenir.

Koltuklar ve Uygunluk ... [-]
Hindistan Bengaluru
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku