Saglikhizmetiprogramlari.com

Gürcistan'da Top Lisans Derecesi 2019/2020

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Gürcistan'da Eğitim kısmen bu insanlar yaşları 18 ve 35 yaş arası eğitim takip için finanse edilmektedir. Bu sistem öğrencilerin tüm dünya 21. yüzyılın sorunlarla karşı karşıya yardımcı olur pratik bilgi ve becerileri elde etmek için sağlar.

Gürcistan'da Sağlıkta Lisanslar hakkında Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Biyomedikal mühendisliği lisans

Georgian Technical University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Gürcistan Tbilisi

Biyomedikal Mühendisliği programının eğitim amacı, öğrencilere temel mühendislik becerilerini tıpta ve Biyolojideki problemleri çözmek için nasıl uygulayacaklarını öğretmektir. Kapsanan program, tıbbi enstrümantasyon ve tasarım, fizyoloji, biyomalzemeler, toplu taşıma, tıbbın bilgisayar uygulamaları, yapay implantlar ve tıbbi görüntüleme içermektedir. Anatomi ve fizyoloji biyomühendislikle ilgili spesifik uygulamalarla ilgili olarak gözden geçirilecektir. Öğrencinin, biyomedikal Mühendisliğin her alanında anlayışını kolaylaştırması ve böylece alanın işbirliğine dayalı doğasını değerlendirebilmesi amaçlanmıştır. Uygulamalı mühendislik yapmak isteyen öğrenciler için güçlendirici bir profesyonel derece sağlayın.

Lisans Eczacılık

The University Of Georgia
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Gürcistan Tbilisi

Bu programın amacı, eczane sektöründe çalışma ortamında profesyonel olarak gelişebilecek ve eğitimin bir sonraki aşamasına devam edecek uluslararası niteliklere sahip bir bekar eczacı hazırlamaktır. Mezunlar aşağıdaki konularda temel bilgiye sahip olacaktır: eczacılıkta bakım, hasta merkezli farmakoterapi, eczacılıkta klinik araştırmaların sonuçlarının kullanımı, tıbbi ürünlerin üretimi ve üretimi ve farmasötik analiz; Bunun için gerekli yönetim becerileri: etik değerlere dayalı farmasötik araştırmaların teşvik edilmesi, farmasötik bilgilerin işlenmesi ve sunulması, hekim-eczacı-hasta modelinin uygulanması, meslek kuruluşları ve genel topluluklarla iletişim kurulması, ayrıca yapısal birimlerin uygun şekilde yönetilmesi becerileri (orta seviye) ilaç organizasyonlarında seviye. Bu programın mezunları ilaç şirketlerinde, Eczanelerde ve Dr. UG mağazalarında, sağlık tesislerinde, kamu sağlık kuruluşlarında, Dr. UG kalite kontrolünde ve toksikolojik laboratuarlarda, ayrıca sağlık sigortası yapan sigorta şirketlerinde ve en önemlisi de sağlık ve tıp fakültesi, The University Of Georgia eczacılık fakültesi eczacılık konularında bir eczacının ve / veya yöneticinin pozisyonunu almaya hak kazanacaktır.

Lisans Hemşireliği

The University Of Georgia
Kampüs Tam zamanlı Açık Kayıt Gürcistan Tbilisi

Programın amacı, nitelikli ve son derece yetenekli hemşireleri eğiterek sağlık sisteminin etkin çalışmasını teşvik etmektir. Öğrenciler uluslararası ve yerel olarak Hemşire olarak çalışmaya ya da yerel veya uluslararası üniversitelerde eğitimlerine devam etmeye hak kazanırlar.