Saglikhizmetiprogramlari.com

En iyi Lisanslar in Tbilisi Gürcistan'da 2019/2020

Lisans, üç ila dört yıllık bir eğitimden sonra elde edilebilen bir derecedir. Lisans derecesini tamamlamak, mezunlara daha fazla kariyer olanağı ve hayatları boyunca daha fazla para kazanma şansını sağlayabilir.

Gürcistan Avrasya'nın Kafkasya bölgesinde egemen bir devlettir. Karadeniz kıyısında yer alan otel, Azerbaycan ile Türkiye ve Ermenistan ile güneyinde, Rusya'nın kuzey ve kuzeydoğusunda sınırlı ve güneydoğu edilir.

1 milyondan fazla nüfusu ile en büyük şehri olarak, Tiflis de sermaye Gürcistan olduğunu. Bu Kura Nehri kıyısında yer almaktadır. Kentin yüksek öğrenim birkaç büyük kuruluşlar vardır ve aralarında Gürcistan en büyük ve ana Üniversitesi - Tiflis Devlet Üniversitesi.

Lisans Dereceleri in Tbilisi Gürcistan'da

Arama Sonucu Filter

Biyomedikal mühendisliği lisans

Georgian Technical University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Bilgi iste Gürcistan Tbilisi

Biyomedikal Mühendisliği programının eğitim amacı, öğrencilere temel mühendislik becerilerini tıpta ve Biyolojideki problemleri çözmek için nasıl uygulayacaklarını öğretmektir. Kapsanan program, tıbbi enstrümantasyon ve tasarım, fizyoloji, biyomalzemeler, toplu taşıma, tıbbın bilgisayar uygulamaları, yapay implantlar ve tıbbi görüntüleme içermektedir. Anatomi ve fizyoloji biyomühendislikle ilgili spesifik uygulamalarla ilgili olarak gözden geçirilecektir. Öğrencinin, biyomedikal Mühendisliğin her alanında anlayışını kolaylaştırması ve böylece alanın işbirliğine dayalı doğasını değerlendirebilmesi amaçlanmıştır. Uygulamalı mühendislik yapmak isteyen öğrenciler için güçlendirici bir profesyonel derece sağlayın.

Lisans Eczacılık

The University Of Georgia
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Gürcistan Tbilisi

Bu programın amacı, eczane sektöründe çalışma ortamında profesyonel olarak gelişebilecek ve eğitimin bir sonraki aşamasına devam edecek uluslararası niteliklere sahip bir bekar eczacı hazırlamaktır. Mezunlar aşağıdaki konularda temel bilgiye sahip olacaktır: eczacılıkta bakım, hasta merkezli farmakoterapi, eczacılıkta klinik araştırmaların sonuçlarının kullanımı, tıbbi ürünlerin üretimi ve üretimi ve farmasötik analiz; Bunun için gerekli yönetim becerileri: etik değerlere dayalı farmasötik araştırmaların teşvik edilmesi, farmasötik bilgilerin işlenmesi ve sunulması, hekim-eczacı-hasta modelinin uygulanması, meslek kuruluşları ve genel topluluklarla iletişim kurulması, ayrıca yapısal birimlerin uygun şekilde yönetilmesi becerileri (orta seviye) ilaç organizasyonlarında seviye. Bu programın mezunları ilaç şirketlerinde, Eczanelerde ve Dr. UG mağazalarında, sağlık tesislerinde, kamu sağlık kuruluşlarında, Dr. UG kalite kontrolünde ve toksikolojik laboratuarlarda, ayrıca sağlık sigortası yapan sigorta şirketlerinde ve en önemlisi de sağlık ve tıp fakültesi, The University Of Georgia eczacılık fakültesi eczacılık konularında bir eczacının ve / veya yöneticinin pozisyonunu almaya hak kazanacaktır.

Lisans Hemşireliği

The University Of Georgia
Kampüs Tam zamanlı Açık Kayıt Gürcistan Tbilisi

Programın amacı, nitelikli ve son derece yetenekli hemşireleri eğiterek sağlık sisteminin etkin çalışmasını teşvik etmektir. Öğrenciler uluslararası ve yerel olarak Hemşire olarak çalışmaya ya da yerel veya uluslararası üniversitelerde eğitimlerine devam etmeye hak kazanırlar.