Saglikhizmetiprogramlari.com

Food Science En iyi 2 Tıp Eğitimleri 2019

A Lisans mezuniyet sonrasında saygın bir kariyer bulmak için gerekli uygun eğitime kazandırmak mümkün olabilir dört yıllık bir lisans derecesidir. lisans derecesi ile mezun olan öğrencilerin kendi alanlarında yetkin ve yetenekli olması gereken zaman ve enerji koyduk delalet yardımcı olur.

Meraklı kişiler, Gıda Bilimleri Lisans nedir merak olabilir? Bu lisans programına öğrenciler gıda incelemek için biyoloji, kimya, mühendislik, mikrobiyoloji ve beslenme dahil, ve daha iyi korumak ve gıda korumak için öğrenmeyi öğrenir. Gıda bilimi binbaşı işlerini herkesin tüketmek için güvenli daha sağlıklı ve daha besleyici gıda yol yardımcı olabilir dünyada önemli bir rol oynar.

Birçok öğrenci deneyimli eğitmenlerden eğitim ve rehberlik eller almak için gıda bilimi alanında lisans derecesi kazanmak için seçin.onların programında aldığınız pratik deneyim ile birlikte araştırma, problem çözme ve eleştirel düşünme Geliştirilmiş beceriler, çok arzu işverenler tarafından aranan mezunlar yapabilir.

lisans değişebilir ve bir çok farklı faktöre bağlı olabilir kazanç ile ilişkili maliyet. Öğrenciler ilgili ders bilgi almak için potansiyel okulların kabul ofisi ile doğrudan konuşmak gerekir.

perakende gıda şirketleri veya gıda üreticileri gıda bilim adamları olarak çalışan, ya da kamu kuruluşları veya bağımsız laboratuarlarda gıda araştırmacılar ve geliştiriciler olarak çalışan içerebilir Gıda Bilimi alanında lisans ile mezun bireyler için olası kariyer. Diğer bireyler de gıda bilimi müfredatlar geliştirmelerine yardımcı ve akademik önemli gıda bilimi araştırma yapmak için gıda bilimi öğretmek ve yüksek öğrenim kurumları ile çalışmayı tercih edebilir.

güvenli ve güvenilir gıda kaynaklarının oluşturulması yönünde çalışmak isteyen varsa, o zaman Gıda Bilimi bir lisans sizin için doğru bir eğitim seçenek olabilir. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

2 Sonuçlar Food Science Filter

Beslenmesinde derecesi

Universidad Tecmilenio
Kampüs Tam zamanlı 8 dönem Temmuz 2019 Meksika Chihuahua San Luis Potosi Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Monterrey Torreón + 6 daha

Profesyonel etkili ve sağlıklı beslenme stratejiler geliştirir.

Lisans: Üniversite Koleji Venlo

Maastricht University, Campus Venlo
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Hollanda Venlo

Üniversite Koleji Venlo (UCV) benzersizdir. İlgi alanlarınızı takip ediyor ve kendi kurslarınızı seçiyorsunuz. Bu, Gıda, Beslenme ile ilgili konuları incelemenizi sağlar