Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Food Science En iyi 2 Tıp Eğitimleri 2019

A Lisans mezuniyet sonrasında saygın bir kariyer bulmak için gerekli uygun eğitime kazandırmak mümkün olabilir dört yıllık bir lisans derecesidir. lisans derecesi ile mezun olan öğrencilerin kendi alanlarında yetkin ve yetenekli olması gereken zaman ve enerji koyduk delalet yardımcı olur.

Meraklı kişiler, Gıda Bilimleri Lisans nedir merak olabilir? Bu lisans programına öğrenciler gıda incelemek için biyoloji, kimya, mühendislik, mikrobiyoloji ve beslenme dahil, ve daha iyi korumak ve gıda korumak için öğrenmeyi öğrenir. Gıda bilimi binbaşı işlerini herkesin tüketmek için güvenli daha sağlıklı ve daha besleyici gıda yol yardımcı olabilir dünyada önemli bir rol oynar.

Birçok öğrenci deneyimli eğitmenlerden eğitim ve rehberlik eller almak için gıda bilimi alanında lisans derecesi kazanmak için seçin.onların programında aldığınız pratik deneyim ile birlikte araştırma, problem çözme ve eleştirel düşünme Geliştirilmiş beceriler, çok arzu işverenler tarafından aranan mezunlar yapabilir.

lisans değişebilir ve bir çok farklı faktöre bağlı olabilir kazanç ile ilişkili maliyet. Öğrenciler ilgili ders bilgi almak için potansiyel okulların kabul ofisi ile doğrudan konuşmak gerekir.

perakende gıda şirketleri veya gıda üreticileri gıda bilim adamları olarak çalışan, ya da kamu kuruluşları veya bağımsız laboratuarlarda gıda araştırmacılar ve geliştiriciler olarak çalışan içerebilir Gıda Bilimi alanında lisans ile mezun bireyler için olası kariyer. Diğer bireyler de gıda bilimi müfredatlar geliştirmelerine yardımcı ve akademik önemli gıda bilimi araştırma yapmak için gıda bilimi öğretmek ve yüksek öğrenim kurumları ile çalışmayı tercih edebilir.

güvenli ve güvenilir gıda kaynaklarının oluşturulması yönünde çalışmak isteyen varsa, o zaman Gıda Bilimi bir lisans sizin için doğru bir eğitim seçenek olabilir. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Food Science

Universidad Tecmilenio

Profesyonel etkili ve sağlıklı beslenme stratejiler geliştirir. ... [+]

Food Science Tıp Eğitimleri. Lisansüstü profili bireyler ve sosyal grupların beslenme durumunu değerlendirin. Tasarım ve bireylerin ve toplumsal grupların sorunlarına göre etkili beslenme stratejileri değerlendirmek. Kapsamlı farklı tipte gıda hizmetleri yönetmek. Oluşturun ve beslenme alanlarında iş danışmanlık ve danışmanlık yönetmek. bilimsel ilke ve fi etik karar vermeyi kullanın. Etkili multidisipliner ekipler entegre. insanların yaşam tarzı olumlu ve etkili değişiklikler tanıtın. alan Çalışması Hastaneler, klinikler ve sağlık merkezleri. Spor salonları, okullar ve destek beslenme uzmanları gerektiren şirketler. özel muayenehane. Kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumları. olan beslenme durumlarının devam eden bakım gereksinimleri olan hastalarda dikkat kişiselleştirilmiş. Kendi şirketi. müfredat ... [-]
Meksika Chihuahua San Luis Potosi Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Monterrey Torreón  + 4 Daha fazla
Temmuz 2019
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maastricht University, Campus Venlo

Üniversite Koleji Venlo (UCV) benzersizdir. İlgi alanlarınızı takip ediyor ve kendi kurslarınızı seçiyorsunuz. Bu, Gıda, Beslenme ile ilgili konuları incelemenizi sağlar ... [+]

Üniversite Koleji Venlo

Üniversite Koleji Venlo (UCV) benzersizdir. İlgi alanlarınızı takip ediyor ve kendi kurslarınızı seçiyorsunuz. Bu, Gıda, Beslenme ile ilgili konuları incelemenizi sağlar

Hızlı gerçeklerGıda, Beslenme tutkusu ile yüksek motivasyonlu öğrenciler içinkendi müfredatınızı tasarlama özgürlüğü3 yıllık, tam zamanlı lisans, İngilizce öğretildiseçici giriş, Eylül ayında başlarHaftalık: 12-14 saat, 28 saat kendi kendine çalışmaSeçtiğiniz konsantrasyona bağlı olarak, mezuniyetten sonra bir BSc veya BA derecesi alırsınızBağlama Çalışması Önerileri (1 yılda 60 AKTS kredisinden en az 45 tanesi)Neden bu program?

Yağlı balık yemek seni daha akıllı mı yapar? Çikolata seni neşelendiriyor mu? 'Doğal olmayan' E sayıların nasıl olduğunu bilmek ister misiniz? Ve hangi beslenme alışkanlıklarının bizi sağlıklı tuttuğunu ve hastalığı önlediğini öğrenin? Sonra Üniversite Koleji Venlo (UCV) sizin için bir programdır. UCV'de, Yiyecek, Beslenme üzerine odaklanma fırsatınız var... [-]

Hollanda Venlo
Eylül 2019
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku