Filter
Lisans
Finlandiya Tampere Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisanslar in Tampere Finlandiya'da 2019/2020

Lisans, üç ila dört yıllık bir eğitimden sonra elde edilebilen bir derecedir. Lisans derecesini tamamlamak, mezunlara daha fazla kariyer olanağı ve hayatları boyunca daha fazla para kazanma şansını sağlayabilir.

Finlandiya örgün yükseköğretim sistemi 7-3-2-2 kalıptır. Üniversite iki yıl mesleki veya teknik eğitim ve son olarak iki yıllık yüksek öğretim öncesi eğitim alır. Finlandiya da çeşitli kamu hem de öğrencilere yüksek öğrenim etkin erişilebilirlik özel üniversite bulunmaktadır.

200.000 kişilik bir nüfusa sahip, Tampere şehir Finlandiya kalabalık şehirlerinden biridir ve bu sayı sürekli bir artış olur. Kentin yüksek öğrenim 4 kurumları vardır.

Lisanslar in Tampere Finlandiya'da

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

Arama Sonucu

Tampere University Of Applied Sciences

Hemşirelik, insanların sağlığı ve refahını yaşamları boyunca desteklemektir. Mesleki hemşirenin rolü, bireylerin, ailelerin ve toplumların yaşam kalitesini iyileştirmek i ... [+]

Sağlık ve refahta çok yönlü bir meslek

Hemşirelik, insanların sağlığı ve refahını yaşamları boyunca desteklemektir. Mesleki hemşirenin rolü, bireylerin, ailelerin ve toplumların yaşam kalitesini iyileştirmek için sağlığı korumak, teşvik etmek ve geliştirmek.

Hemşirelikte Yüksek Lisans Programımız, sağlık alanında uluslararası alanda uzman profesyonelleri yetiştirmektedir. Çalışmalar çeşitli sağlık hizmetleri ortamlarında gereken becerileri sağlayacaktır. Program süresince, en yeni araştırma ve kanıta dayalı hemşirelik uygulamaları, uygulamalı mesleki becerilerle bütünleştirilecektir.

Çalışmalar ilerledikçe, akut ve uzun süreli sağlık hizmetleri, sosyal yardım kuruluşları, uluslararası görevler veya girişimci olarak sizi bir hemşirelik kariyerine hazırlayan tıbbi-cerrahi hemşirelere odaklanacaksınız.... [-]

Finlandiya Tampere
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku