Saglikhizmetiprogramlari.com

Top Lisanslar in Seinäjoki Finlandiya'da 2019/2020

Lisans, üç ila dört yıllık bir eğitimden sonra elde edilebilen bir derecedir. Lisans derecesini tamamlamak, mezunlara daha fazla kariyer olanağı ve hayatları boyunca daha fazla para kazanma şansını sağlayabilir.

Finlandiya örgün yükseköğretim sistemi 7-3-2-2 kalıptır. Üniversite iki yıl mesleki veya teknik eğitim ve son olarak iki yıllık yüksek öğretim öncesi eğitim alır. Finlandiya da çeşitli kamu hem de öğrencilere yüksek öğrenim etkin erişilebilirlik özel üniversite bulunmaktadır.

Finlandiya Güney Ostrobothnia olarak Seinäjoki şehir aittir. Bu 50.000 kişilik bir nüfusa sahip olduğunu bölgenin bir belediyedir. Bu Uygulamalı Bilimler Seinäjoki Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

Lisanslar in Seinäjoki Finlandiya'da

Arama Sonucu Filter

Hemşirelikte sağlık lisans (kayıtlı hemşire)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Kampüs Tam zamanlı 42 aylar Bilgi iste Finlandiya Seinäjoki

Lisans programı Kayıtlı Hemşire (RN) olarak öğrenci hak kazanacaktır. Program farklı çalışma ortamlarında hemşirelik uzman hemşireler eğitir. Onların temel görevi teşvik etmek ve sağlığı korumak ve hastalığı önlemek için olduğunu. Onlar hasta ve acı bireyler, aileler ve toplumlar için bakım ve onları da rehabilite.