Filter
Lisans
Finlandiya Kokkola Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Tıp Eğitimleri in Kokkola Finlandiya'da 2019/2020

Lisans, üç ila dört yıllık bir eğitimden sonra elde edilebilen bir derecedir. Lisans derecesini tamamlamak, mezunlara daha fazla kariyer olanağı ve hayatları boyunca daha fazla para kazanma şansını sağlayabilir.

Finlandiya'da Yüksek düzeyde bilim adamları kolayca uygulamaya yönelik teknik okullarda veya üniversitelerde yüksek öğrenim kursları erişin. Fin kültürü, hükümetin kültür, gençlik politikaları, spor ve uluslararası işbirliği geliştirmek için sorumlu bir bakanlık belirledi beri öğrenmek kolaydır.

Merkez Ostobothnia Bölgesi'nin parçası olmak, Kokkola şehir Batı Finlandiya Eyaleti yer almaktadır. Ayrıca 40.000 'den fazla kişi ile bir belediyedir.

Tıp Eğitimleri in Kokkola Finlandiya'da

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Finlandiya
Kokkola
Eğitim türü
Hız
Centria University of Applied Sciences

İnsanlara yakınlaşmak ve farklı yaşam evrelerinde yer almak ister misiniz? Bireylerin ve tüm topluluğun sağlığını, refahını ve güvenliğini teşvik etmek mi istiyorsunuz? D ... [+]

Sınav: Sağlık BakıcılığıuzunlukBir sonraki başvuru dönemi ve başlangıç günleri yakında yayınlanacaktır.

Teori çalışmaları yüz yüze öğretim, çevrimiçi kurslar ve bağımsız çalışmalar olarak uygulanmaktadır. Hemşirelik Bilimi temelli mesleki çalışmalara ek olarak, programda diller, BT, sosyal girişimcilik ve diğer temel çalışmalar yer almaktadır. Gelişmiş profesyonel çalışmalar hemşirelerin farklı hemşirelik ve tıbbi uzmanlık alanlarındaki bilgi ve becerilerini güçlendirir.

Hemşirelerin iyi sosyal etkileşim becerilerine olduğu kadar yönetim, karar verme ve hemşirelik becerilerine sahip olmaları gerekir. Bu yeterliliklere ek olarak, hemşireler sorumlu olmak zorundadır; Hasta güvenliğini sağlamak için çalışkan ve doğru. Hemşirelik lisans programı, Finlandiya veya yurtdışında, onaylanmış uygulamalı yerleştirmelerde çalışma hedeflerine göre yürütülen 75 kredilik uygulamalı pratik eğitimden oluşmaktadır. Eğitimin bir kısmı atölye çalışmaları ve simülasyon ortamlarında gerçekleştirilir.... [-]

Finlandiya Kokkola
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku