Saglikhizmetiprogramlari.com

En iyi Lisanslar in Ekenäs Finlandiya'da 2019/2020

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Finlandiya'da Yüksek düzeyde bilim adamları kolayca uygulamaya yönelik teknik okullarda veya üniversitelerde yüksek öğrenim kursları erişin. Fin kültürü, hükümetin kültür, gençlik politikaları, spor ve uluslararası işbirliği geliştirmek için sorumlu bir bakanlık belirledi beri öğrenmek kolaydır.

Uusimaa bölgenin bir parçası olsa da, Ekenäs şehir Güney Finlandiya Eyaleti yer almaktadır. Kent 15.000 nüfuslu bir nüfusa sahiptir.

Tıp Eğitimleri in Ekenäs Finlandiya'da

Arama Sonucu Filter

Hemşirelik Lisans Programı

Savonia University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 Finlandiya Kuopio Ekenäs + 1 daha

Hemşirelik çalışmalarını tamamladıktan sonra uzman ve nitelikli bir hemşirelik uzmanı olursunuz. Hemşirelik hakkında geniş bilgiye sahip olursunuz; değişen ve öngörülemeyen hemşirelik durumlarında eleştirel değerlendirme ve karar vermeyi mümkün kılmak için gerekli kavramları, yöntemleri ve becerileri ezerleceksiniz. Mezun olduktan sonra, hemşirelik hastalarında uzman olacaksınız ve karmaşık ve öngörülemeyen hemşirelik sorunlarını çözerken bilgi ve becerilerinizi uygulayabiliyor olacaksınız.