Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Farmasötik Bilim En iyi 6 Lisans Dereceleri 2019/2020

Bir lisans çalışmanın 3-7 yıl programının tamamlanmasından sonra verilir. Genellikle yüksek akademik nitelikleri elde bir başlangıcıdır kazanım olan bir lisans vardır.

İlaç Bilimleri lisans nedir? Bu alanda bir program, faaliyet nasıl yanı sıra, öğrencilere ilaç tasarlanmış ve kimyasal oluşur nasıl arkasında bilim öğretecek ve onların ne etkiler. İlaç biliminin çalışma aynı zamanda üretim ve ticari ilaçların şeylerin iş tarafına ins ve çıkışları dağılımı ve sanayinin düzenlenmesi için öğrenciler yetiştirmek olacaktır. Ayrıca, böyle bir programın müfredatı bu tür farmasötik sınıfları ile birlikte fizik, biyoloji ve kimya gibi temel bilim dersleri yer alacak. Bu programlar genellikle de saha staj olanakları bulunmaktadır.

İlaç bilimi alanında lisans derecesi elde edilmesi daha ileri tıbbi derece için yüksek lisans programları girerek ilk adımı olabilir. Ancak, bu derece de ilaç sanayinin pek çok alanda işgücü girin ve potansiyel beklenen maaş yükseltmek için sizi hak kazanacaktır.

Çalışmanın programının bu tip maliyet ülke, bölge ve söz konusu okulun büyük ölçüde bağlıdır. Araştırma ve finansal özellikleri için okula başvurun.

Bu alanda bir lisans derecesini tamamlamış lisans genellikle özel iş, hükümet çalışmalarını ve hatta kar amacı gütmeyen sektör bulabilirsiniz. İlaç biliminde Eğitim, araştırma keşfetme ve ilaç şirketleri için ilaçlar, pazarlama ve reklam geliştirme, ya da hükümet gözlem ve ticari ilaç endüstrisinin düzenlenmesi ile ilgili olan istihdam için hazırlar.

İlaç biliminde lisans dereceleri veren birkaç kurslar online bulunabilirlik olmasına rağmen, bu size uygun bir üniversitede derslere katılmakla her zamankinden daha hala kolaydır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

6 Sonuçlar Farmasötik Bilim

Yarmouk University

Bu program, kapsamlı kalite uygulamaları yansıtmak eczane uygulamasının çeşitli alanlarda nitelikli eczacı doğru, hem yerel hem bölgesel, meslekte çağdaş gelişmelere baş ... [+]

Programın Genel Bilgiler:

Öğretim dili: İngilizce Kredi Saati: 165 Çalışmanın süresi: 5 yıl

Program açıklaması

Bu program, kapsamlı kalite uygulamaları yansıtmak eczane uygulamasının çeşitli alanlarda nitelikli eczacı doğru, hem yerel hem bölgesel, meslekte çağdaş gelişmelere baş seçkin ilaç eğitimi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. eczacılık fakültesi misyon eğitim programlarına üniversitenin kapsam katkıda bulunmak ve bilimsel araştırmaya dayalı ilaç programları akademik mükemmelliği sağlamak ve uygulamalı etmektir, yani mesleğin farklı modern yönlerine tamamlayıcı olduğu tahmin edilmektedir eczacılık.

Müfredat... [-]

Ürdün Irbid
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Igbinedion University, Okada

Eczane (B.Pharm.) Lisans derecesi ile lider programına kabul arayan adaylar Üniversitenin minimum giriş gereksinimleri karşılamak gerekir. Buna ek olarak, aşağıdaki şartl ... [+]

Eczane (B.Pharm.) Lisans derecesi ile lider programına kabul arayan adaylar Üniversitenin minimum giriş gereksinimleri karşılamak gerekir. Buna ek olarak, aşağıdaki şartları Eczacılık Koleji için de geçerlidir.

100 Düzeyi (Ön Lisans)

Batı Afrika okul Belgesi (WASCE), Senior Secondary School Certificate Sınavları (SSCE) ya da GCE "O" Seviye kredi düzeyinde İngiliz Dili, Matematik, Fizik, Kimya geçmelidir 100 seviyesinin (Ön Lisans) adaylar girmesi ve Biyoloji ya da en fazla iki oturma eşdeğer artı Üniversite olgunluk sınavları kabul edilebilir bir geçiş uygulanabilir.

200 Seviye (Doğrudan Giriş)

Programın 200 seviyesine Doğrudan Giriş Kabul arayan adaylar yukarıdaki şartlara ek olarak, en az lisans derecesi (2. Sınıf Hons tutmak gerekir. Fizik, Kimya ve Biyoloji veya Bilogy veya Zooloji Lieu botanikten geçti Adaylar Kimya tanınmış bir Üniversite) ya da Biyolojik Bilimler ya da geçti kabul için düşünülebilir. GBE "A" Seviyede Matematik veya İstatistik pas Fizik yerine kabul edilebilir. HSC Genel gazetesinden pas GCE "O" Düzey veya WASC / SSCE İngiliz Dili kredi yerine kabul edilebilir.... [-]

Nijerya Benin City
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Dayananda Sagar University

yeterli bilgi ve bu tür ilaç kimyası, ilaç, farmakoloji ve farmakognozi olarak eczane geniş alanda bilimsel bilgi verir, bir 4 yıllık lisans kursu. ... [+]

Eczacılık Lisans (B.Pharm)

Eczacılık Bilimleri Koleji lisans (B.Pharm), altı yıl Pharm.D programı ve eczacılıkta doktora programı ile birlikte çeşitli dallarda iki yıllık master programına (M.Pharma) dört yıl sunmaktadır. Kolej sanat altyapısı ve yüksek nitelikli özel öğretim durumunu kapsar.

B. Pharm

yeterli bilgi ve bu tür ilaç kimyası, ilaç, farmakoloji ve farmakognozi olarak eczane geniş alanda bilimsel bilgi verir, bir 4 yıllık lisans kursu.

Öğrenciler sentezi, formülasyonu ve çeşitli ilaç ve bitkisel tıbbi maddeler, farmakolojik tarama, biyolojik standardizasyon ve in vivo ilaç etkileşimi analiz pratik yönlerini öğrenir.

Koltuklar ve Uygunluk ... [-]
Hindistan Bengaluru
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The University of Queensland

Bu program sanayi, toplum, hastane eczanesinde ya da hükümet seçkin bir kariyer için hazırlar. Woolloongabba at UQ biyomedikal bilim semt bulunan dünya standartlarında, 1 ... [+]

Neden çalışma Eczacılık Lisans (Başarılar)

Bu program sanayi, toplum, hastane eczanesinde ya da hükümet seçkin bir kariyer için hazırlar. Woolloongabba at UQ biyomedikal bilim semt bulunan dünya standartlarında, 100.000.000 $ öğretim ve araştırma tesisi - Öğrenciler Mükemmeliyet state-of-the-art Eczane Avustralya Merkezi'nin (AKPM) de öğreneceksiniz.

Giriş koşulları

giriş puanları

Bütün uluslararası başvuru sahipleri bu programa kabul için asgari giriş puanı karşılaması gerekir.

Şu anda Avustralya ve Yeni Zelanda'da yılını 12 (veya eşdeğeri) okuyorsanız, bu programın asgari OP veya Rank puanı karşılaması gerekir.

Şu anda başka bir yerde üst düzey okullaşma tamamlayarak ediyorsanız, bu programın asgari eşdeğer uluslararası giriş puanı karşılaması gerekir.... [-]

Avustralya Saint Lucia Brisbane Gatton
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Öğrenciler işgücü piyasasına girmek ve sağlık alanında organizasyonlara etkin ve verimli katkıda kullanışlı yönetim araçları ile donatılmıştır. Onların tesis gün-gün yöne ... [+]

Öğrenciler işgücü piyasasına girmek ve sağlık alanında organizasyonlara etkin ve verimli katkıda kullanışlı yönetim araçları ile donatılmıştır.

Onların tesis gün-gün yönetim faaliyetlerinin denetimi ile en yüksek potansiyele sahip çalıştığını sağlanması, klinik ve ilaç yöneticileri. Onlar geliştirmek ve değişiklikler hakkında Amaçları, politikaları ve bunların bölümlerinin ilişkin usul ve eğitimli personel uygulamak zorunda. Onlar yönetmek ve idari çalışmalarının kalitesinin yanı sıra, klinik çalışma ve klinik araştırmayı, büro, ve profesyonel kadrosu değerlendirir. Onlar faaliyetleri ve çalışanlar için eğitim çabalarının yönetmek. Onlar oluşturmak ve bütçeleri, monitör işe yönetmek ve diğer yöneticiler ile aktiviteler organize etmekteyiz. ... [-]

İsviçre Zürich
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Ohio Northern University

Ülkedeki sadece yedi kişiden biri olan doğrudan bir giriş (0-6) PharmD programına sahibiz. Bu, birinci günde eczane programına kabul edildiğiniz anlamına gelir. Beklemek ... [+]

ETKİ YAPMAK

Ülkedeki sadece yedi kişiden biri olan doğrudan bir giriş (0-6) PharmD programına sahibiz. Bu, birinci günde eczane programına kabul edildiğiniz anlamına gelir. Beklemek yok, çember yok, birkaç yıl üniversite dersine yatırım yaptıktan sonra inkar yok. Kampüse geldiğiniz andan itibaren eczacı olarak eğitim alıyorsunuz. Akademik programımız çok titiz. Çok çalışmayı ve meydan okumayı bekleyin. Ancak strese gerek yok, çünkü destekleyici ve rekabetçi olmayan bir ortam sunuyoruz. Profesörleriniz, eczane arkadaşlarınız ve ONU mezunları arkadaşlarınız ve aileniz olacak. Sizin için başarılı olmanıza ve kapıları açmanıza yardımcı olacaklar. Daha büyük kurumlar burada bulacağınız bireysel ilgi ve fırsatı sağlayamazlar. İlaç ve Sağlık Bilgi Merkezi'ndeki fielding çağrılarından, bir toplum sağlık fuarında hastalara danışmanlık yapmaktan, bağışla finanse edilen bir araştırmaya sahip bir profesöre yardım etmekten, eczane öğrenci organizasyonuna gitmeye kadar - size açık olan fırsatlar gerçekten inanılmaz! Raabe Eczacılık Koleji'nde sadece eczacıları eğitmiyoruz, şefkatli bakıcıları ve kararlı liderleri eğitiyoruz. Mezun olduktan sonra, yeni parkurları kırma ve insanlara asla hayal etmediğiniz şekillerde yardım etme güvenine sahip olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Columbus
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku