Filter
Lisans
Güney Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisans Dereceleri içinde Farmasötik Tıp Güney Amerika 2019/2020

Bir lisans derecesi olan bu program tüm dünyada kolejler ve üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Lisans derecesi birçok farklı alanda sunulmaktadır ve bu nedenle öğrenciler hedeflerine uygun ebir eğitim seçebilirler.

Eczane, insanların reçeteleri nasıl dolduracaklarını öğrendiği ve ilaçları nasıl ve ne zaman alacağı konusunda hastalara tavsiyelerde bulunduğu bir çalışma alanını ifade eder. Eczaneye gidenler eczane teknisyenleri, hastane eczacılar veya eczane yöneticileri olabilirler.

Eğer Güney Amerika ve Latin dünyasının sosyal, kültürel, idari ve tarihsel bakış açıları bilginizi artırmak istiyorsanız, bu sizin için bir kıta.

Lisans içinde Farmasötik Tıp Güney Amerika

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Farmasötik Tıp, Güney Amerika

Universidade de Caxias do Sul

Klinik ve toksikolojik analizler, gıdalar ve ilaçlar ile ilgili faaliyetlerin geliştirilmesi yoluyla önlenmesi, promosyon, koruma ve sağlık kurtarma Süreçleri. Sanayi ila ... [+]

Eczane

Klinik ve toksikolojik analizler, gıdalar ve ilaçlar ile ilgili faaliyetlerin geliştirilmesi yoluyla önlenmesi, promosyon, koruma ve sağlık kurtarma Süreçleri.

Oyun alanı

Sanayi ilaçlar Tanı için, yiyecek, kozmetik, dezenfektanlar, domissaneantes ve malzemeleri; hastaneler; Allopatik ve homeopatik ilaçların eczaneler; topluluk eczaneler; uyuşturucu dağıtım; distribütörler; Klinik ve toksikolojik analiz için laboratuvarlar; öğretim ve araştırma; ilaç ve teknik yardım; İlaç bakımı; Sağlık ve denetleyici kurumlar, ve kan terapi merkezleri ve onkoloji.

Profesyonel ne yapar?

Araştırma, üretmek ve ilaçlar, kozmetik ve tuvalet malzemeleri kalite kontrol. Kullanım ve ilaçların uygun koruma rehberlik sağlar. Gıda sanayinde, gıda üretimi ve kalite kontrolü yapan. Birçok hastalıkların tanısında yardımcı olmak için mümkün biyolojik materyallerin incelenmesi sorumludur. Bu düzenleyici kurumlar ve profesyonel denetim ve onay, kayıt ve ilaçların kontrolü çalışır. Bu ilaçlar, gıdalar, kozmetik, dezenfektan ve domissaneantes toksikolojik değerlendirmesinde çalışır. Bu Toksikoloji ötesinde teknik ilaç işyerlerinde, klinik ve laboratuar testleri, sorumludur.... [-]

Brezilya Caxias Sul yapmak
Mart 2020
Portekizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku