HEALTHCARESTUDIES

EMT En iyi 3 Tıp Eğitimleri 2020

Lisans programlarının genel niyeti alimleri çalışmanın belirli bir alanın temel bilgi vermektir. Her okuldan okula değişebilir için programlar bilim ve fen ve gereksinimlerine daha odaklı olabilir. Bir lisans giriş seviyesi iş için yeterli olabilir ve öğrenciler de hareket ve ileri derecede kazanabilirsiniz.

EMT bir lisans nedir? Böyle bir lisans programı Acil Sağlık Hizmetleri yönetim veya hastane öncesi tıp ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. Ders ve kurslar acil tıp geleceğine akademisyenleri rehberlik ve sanayi ortak olan idari ve klinik sorunlar için onları hazırlamak yardımcı olur. Sınıfların örnekleri, hasta değerlendirme, kardiyak / travma acil ve kullanan alan donanım.

Bireyler genellikle temel EMTler, gelişmiş EMTler ve paramedik olarak istihdam için hak kazanmak için EMT lisans programlarına kayıt.Dereceler da Acil Tıp Teknisyenleri Ulusal Kayıt devlet lisans ve sertifika için bir gereklilik vardır. Bir çalışanın bir lisans programını tamamladıktan sonra, o ya da o yüksek bir maaş için uygun hale gelebilir.

Bir lisans almak için gerekli maliyet getirmedi, bu müstakbel öğrenciler katılıyor ilgilenen okullara ulaşmak önerilir. Programlar ders getirmedi değişir, kitap, ders ve kurum ücretleri ve burs olanakları maliyeti.

EMT lisans derecesine sahip olanlar istihdam ortak sanayiler devlet kurumları, hastaneler ve ambulans hizmetlerinin oluşmaktadır. Ücretli EMT pozisyonları en sık metropol alanlarda bulunur, ama aynı zamanda küçük kasabalarda, şehirlerde ve kırsal topluluklarda gönüllü pozisyonları olabilir. Gönüllü EMTler ve ambulans genellikle itfaiye, hastane ve acil sağlık hizmetleri sağlayıcıları ile çalışır.

EMT programları online öğrenmek isteyenler yanı sıra, tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrenciler için bulunmuştur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın. 

3 Sonuçlar EMT Filter

Lisans Acil Tıbbi Bakım Sağlık Bilimi

University of Johannesburg
Lisans
Oca 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Adaylar Acil Tıbbi Bakım derecesine girmek için hem uygunluk değerlendirmesini, hem fobi değerlendirmesini hem de tıbbi muayeneyi geçmelidir.

Devamını oku

Lisans güvenlik yönetimi

Akkon Hochschule der Humanwissenschaften
BSc
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
6 dönem
Almanca
Kampüs

2009 yılında, Acre Üniversite Acil Hizmetler Ders Acil Practitioner kurulmuş ve kurulan birçok başarılı mezunları vardır. Şu anda dünya genelinde büyük değişiklikler yer alıyo ...

Devamını oku

Ba uluslararası acil ve afet yardımı

Akkon Hochschule der Humanwissenschaften
BA
<
Tam zamanlı
<
6 dönem
Almanca
Kampüs

Son yıllarda, örgütler giderek büyük zorluklarla karşı karşıya insani yardım vardı. Pakistan ve Haiti yalnız insani felaketler, tam Doğu Afrika'da kıtlık insani yardıma muhtaç ...

Devamını oku