Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

EMT En iyi Tıp Eğitimleri 2020

Lisans programlarının genel niyeti alimleri çalışmanın belirli bir alanın temel bilgi vermektir. Her okuldan okula değişebilir için programlar bilim ve fen ve gereksinimlerine daha odaklı olabilir. Bir lisans giriş seviyesi iş için yeterli olabilir ve öğrenciler de hareket ve ileri derecede kazanabilirsiniz.

EMT bir lisans nedir? Böyle bir lisans programı Acil Sağlık Hizmetleri yönetim veya hastane öncesi tıp ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. Ders ve kurslar acil tıp geleceğine akademisyenleri rehberlik ve sanayi ortak olan idari ve klinik sorunlar için onları hazırlamak yardımcı olur. Sınıfların örnekleri, hasta değerlendirme, kardiyak / travma acil ve kullanan alan donanım.

Bireyler genellikle temel EMTler, gelişmiş EMTler ve paramedik olarak istihdam için hak kazanmak için EMT lisans programlarına kayıt.Dereceler da Acil Tıp Teknisyenleri Ulusal Kayıt devlet lisans ve sertifika için bir gereklilik vardır. Bir çalışanın bir lisans programını tamamladıktan sonra, o ya da o yüksek bir maaş için uygun hale gelebilir.

Bir lisans almak için gerekli maliyet getirmedi, bu müstakbel öğrenciler katılıyor ilgilenen okullara ulaşmak önerilir. Programlar ders getirmedi değişir, kitap, ders ve kurum ücretleri ve burs olanakları maliyeti.

EMT lisans derecesine sahip olanlar istihdam ortak sanayiler devlet kurumları, hastaneler ve ambulans hizmetlerinin oluşmaktadır. Ücretli EMT pozisyonları en sık metropol alanlarda bulunur, ama aynı zamanda küçük kasabalarda, şehirlerde ve kırsal topluluklarda gönüllü pozisyonları olabilir. Gönüllü EMTler ve ambulans genellikle itfaiye, hastane ve acil sağlık hizmetleri sağlayıcıları ile çalışır.

EMT programları online öğrenmek isteyenler yanı sıra, tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrenciler için bulunmuştur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın. 

Devamını oku Daha Az
LisansAcil TıpEMT

1 Sonuçlar EMT

University of Johannesburg

Adaylar Acil Tıbbi Bakım derecesine girmek için hem uygunluk değerlendirmesini, hem fobi değerlendirmesini hem de tıbbi muayeneyi geçmelidir. ... [+]

Adaylar Acil Tıbbi Bakım derecesine girmek için hem uygunluk değerlendirmesini, hem fobi değerlendirmesini hem de tıbbi muayeneyi geçmelidir.

Kariyer

Acil Bakım Uygulayıcıları, hastane öncesi acil bakım ve kurtarma alanında, kritik hasta veya yaralı hastaların yönetimine odaklanan uzmanlardır.

Kabul şartlarıMinimum APS: 26Öğretme ve öğrenme dili - İngilizce: 5 (% 60)Matematik: 4 (% 50)Matematiksel Okuryazarlık: Kabul EdilmezFiziksel Bilimler: 4 (% 50)Yaşam Bilimleri: 4 (% 50)Ek Konu 1: 4 (% 50)Ek Konu 2: 4 (% 50)

Uluslararası başvuru sahiplerine kabul, 2002 tarihli 13 sayılı Göçmenlik Yasası, burada Üniversite politikası çerçevesinde yapılan düzenlemeler uyarınca öngörülen uyumluluk şartlarını yerine getirmeye tabidir.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku