Filter
Lisans
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisanslar içinde Dil ve Konuşma Patolojisi Avrupa 2019/2020

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Lisans Derecesi içinde Dil ve Konuşma Patolojisi Avrupa

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Dil ve Konuşma Patolojisi, Avrupa

Universidade da Coruña

logopeda mesleği için etkinleştirilmiş derece Konuşma. Bu yeterlilik ses, artikülasyon, anlayış, simgeleme, yazılı ve sözlü anlatım, sosyal ilişkiler ve düşünme çalışmala ... [+]

Tanıtım

A Konuşma Terapisi Diploma Bu Eğitim Bilimleri Fakültesi bir başlık. Bu dört yıl tam 240 ECTS kredilik bir süre ile Sağlık Bilimleri alanında aittir.

logopeda mesleği için etkinleştirilmiş derece Konuşma. Bu yeterlilik ses, artikülasyon, anlayış, simgeleme, yazılı ve sözlü anlatım, sosyal ilişkiler ve düşünme çalışmaları gibi kendini gösterebilir iletişim bozukluklarının tüm yönlerine ilişkin geliştirir.

Neden derecesini incelemek

Şu anda çeşitli üniversitelerde yürürlükte Müfredat konuşma terapisti oluşumunda etkili olmuştur ve biz onlar iyi bir eğitim almak ve mezuniyet sonrası mesleki sorunlarla karşı karşıya hazır söyleyebiliriz.... [-]

İspanya Bir Coruña
Eylül 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku