Filter
Lisans
Brezilya Campinas Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisans Dereceleri Campinas Brezilya'da 2019/2020

Lisans yaklaşık dört yıl içinde elde edilebilen bir yüksek öğrenim programıdır. Pek çok lisans programı, uzak bölgelerde yaşayan veya tam zamanlı okula devam edemeyen öğrencilerin bile eğitimlerini ilerletebilmeleri için sınıf içi olduğu gibi online olarak da verilmektedir.

Brezilya nedeniyle olağanüstü sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenme ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Derslerin en Portekizce dilinde sunulmaktadır beri hiçbir çok dil engeli vardır.Brezilya 50 kamu ve 80 özel üniversite bulunmaktadır

Campinas kültür ve turizm ile tanınan Brezilya'da popüler bir şehirdir. Bununla birlikte, şehir halkına yüksek öğrenim olanaklar sunan gibi diğer sektörlerde yer almıştır. Unicamp ve UNIP gibi kurumların burada bulunmaktadır.

Tıp Eğitimleri Campinas Brezilya'da

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Brezilya
Campinas
Eğitim türü
Hız
Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Fizyoterapi tüm formları ve potansiyeli, insan hareketinin çalışma ile ilgilenen bir bilim dalıdır. ... [+]

Fizyoterapi tüm formları ve potansiyeli, insan hareketinin çalışma ile ilgilenen bir bilim dalıdır. Fizyoterapist hastaneler, klinikler, sağlık merkezleri ve istasyonları, spor takımları ve rehabilitasyon merkezlerinde artık geniş iş imkanları vardır. 1976 yılında düzenlendi, Fizyoterapi, UNIMEP ders ülkenin en iyi biri olarak uzman basın tarafından işaret edilmiştir. Bu yenilikçi müfredat, son ulusal kurallar ve pazar taleplerini karşılamak, hem de kendi saç staj, Fizik Tedavi ve altyapı Yüksek Lisans Programı ile entegrasyon mükemmellik kaynaklanmaktadır.

SüreGündüz veya gece 5 yıl

Aylık yatırım

Gün: R $ 1,526.00 Gece: 1 yarıda 2016 yılında girmek için R $ 1,526.00 ** Değer.... [-]

Brezilya Campinas
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku