Filter
Lisans
Birleşik Arap Emirlikleri Ras Al-Khaimah Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Lisans Dereceleri in Rak Birleşik Arab Emirlikleri'nde 2019/2020

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Birleşik Arap Emirlikleri Eğitim yararları vardır: mezuniyet ve Körfez region.In ek olarak en iyi üniversitelerinden bazı sonra güneş, deniz, kum, vergisiz kazanç, diğer ülkelerde bulunan yüksek sırada üniversitelerin bir dizi şube kampüsleri var BAE.

Rak, ya da Ras Al Khaimah Birleşik Arap Emirlikleri'nin kuzey kıyısında bir şehirdir. Kasaba de tarihsel tepeleri ve etnik kabileleri ile tanınır. O 'en iyi hukuk ve ülke ve bölgedeki iş okulları bazı aynı zamanda ev.

Lisans Dereceleri in Rak Birleşik Arab Emirlikleri'nde

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Birleşik Arap Emirlikleri
Ras Al-Khaimah
Eğitim türü
Hız
RAK College of Dental Sciences (RAKCODS)

Program, hasta ve meslektaşları ile etkili ve uygun etkileşimi kolaylaştıran uzmanlık, tutum ve davranışların kazanılmasını desteklemeye odaklanmıştır. Amacı her zaman ha ... [+]

Yarının kariyeri için bugün başla

Dişhekimliği mezunları, ağız hastalıklarını ve enfeksiyonları teşhis etmek ve tedavi etmek için sağlık profesyonelleridir. Boşlukları onarır, ölçeklendirme ve kök kanal tedavisi yapar, eksik dişleri çıkarır ve değiştirir, implantları yerleştirir ve diğer cerrahi ve cerrahi olmayan işlemleri gerçekleştirirler. Dişhekimleri, uygun ağız sağlığı bakımı uygulamaları hakkında bilgi ve farkındalık sağlayarak toplumun ağız sağlığını iyileştirmek için önemli bir rol oynamaktadır.

Mezunlar kendi ülkelerinde pratisyen hekim olarak kariyerine devam edebilir, ilgili sınavları atlayarak veya lisansüstü eğitimine devam edebilirler.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Ras Al-Khaimah
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku