Saglikhizmetiprogramlari.com

Beslenme Bilimleri En iyi 11 Lisans Dereceleri 2019/2020

Genellikle bu programın gerektirdiği akademik kimlik alma hakkında dört yıl geçirecek onların lisans peşinde ilgilenen olanlar. Bu temel derecesi genellikle seçim bir kariyer için bir atlama taşı olarak kullanılan, birçok kez istihdam için gerekli.

Beslenme bir lisans nedir? Bu derece, bilim ve uygulama diyet ve genel sağlık ve wellness üzerindeki etkisi derin çalışmalar gerektirir. Çalışmanın bu önemli alan yemek ve onların yaşam tarzı ve özel sağlık hedefleri için kaçınmak ne gıdaların insanlara tavsiyelerde hazırlar. Program genelde insan sağlığı ve patoloji dersleri yanı sıra tatmin edici beslenme ile ilgilidir olarak yaşam tarzı, fiziksel egzersiz, ve wellness vurgulamak kursları gerektirir.

Beslenme bilimi bir derece öğrencileri çekmek pek çok faydaları vardır.Daha fazla kişi önlemek ve hastalıkları tedavi etmek gıda bakmak gibi alan büyüyor çünkü beslenme ve diyetisyenler için iş görünüm çok umut vericidir. Beslenme bir lisans ile, kazanç potansiyeli ve bir çalışanı olarak çekiciliği daha güvenli ve yükselişte olabilir.

Bir program ve başka dünyanın alanında, beslenme dört yıllık lisans alma maliyeti ile çok uygun biraz pahalı aralığı olacaktır. Maliyet üniversiteye gitmek için tercih nerede ve ne zaman bağlı olduğundan, daha fazla bilgi almak için okula başvurun iyi bir fikirdir.

Profesyonel ortamlarda çeşitli hastaneler, bakım evleri, okul kafeteryaları, sağlık klinikleri, kamu tesisleri, araştırma enstitüleri, ve daha fazlasını içeren beslenme, ihtiyacı vardır. Ayrıca, birçok beslenme, serbest meslek, kendi uygulamalarını çalıştıran ve kendi müşterilerine ve hasta olan. Böyle öncesi ve doğum sonrası pediatri, spor ve geriatrik gibi özel alanlarda, Birçok odak.

Beslenmede A Lisans parmaklarınızın ucunda sağlık, sağlıklı yaşam, diyet ve dünyayı koyabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

11 Sonuçlar Beslenme Bilimleri Filter

Beslenmesinde derecesi

Universidad Tecmilenio
Kampüs Tam zamanlı 8 dönem Temmuz 2020 Meksika Chihuahua San Luis Potosi Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Monterrey Torreón + 6 daha

Profesyonel etkili ve sağlıklı beslenme stratejiler geliştirir.

Terapötik beslenme

Palestine Polytechnic University
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ağustos 2020 Filistin Devleti Hebron

Bizim dört yıllık Terapötik Beslenme programı özellikle önlenmesi ve kayıtlı bir diyetisyen olarak hastalığın tedavisinde yardımcı olmak için kendi bilgilerini kullanmak isteyen beslenme ve sağlık bilimleri güçlü bir ilgi ile öğrenciler için tasarlanmıştır. Terapötik Beslenme öğrencilerin gıda alımı ve beslenme gereksinimleri hastalıktan nasıl değiştirilebileceği ve hastalıklarını tedavi etmek için tedavi diyetleri uygulamak öğreneceksiniz

Beslenme ve egzersiz biliminde bsc

Bastyr University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kenmore San Diego + 1 daha

Egzersiz ve beslenme iyi bir sağlık için ayrılmaz bir parçasıdır. beslenme ve egzersiz bilimi lisans programında, egzersiz bilimi ve bütünsel sağlık uzmanlığı ile tüm gıda beslenme birleştirmek için öğreneceksiniz.

Beslenme Bsc

Bastyr University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Kenmore San Diego + 1 daha

Beslenme programında Bilim Lisans, sen wellness, toplum ve çevreye geniş bir bakış ile beslenme bilimini birleştiren kapsamlı bir eğitim elde edersiniz. Bastyr en deneyimli öğretim insanların beslenme, fizyolojik, biyokimyasal, sosyo-ekonomik, politik ve psikolojik boyutları ile size yol gösterir.

Beslenme Lisans

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Mart 2020 Brezilya São José dos Campos

Müfredat sağlığında farklı kesimlerden gelen öğrencilerin entegrasyonunu sağlamak ve Gıda Bilimi ve bireylerin ve toplumların beslenme ihtiyaçlarına dayalı, temel ve özel konularda saygıyı teşvik etmek düzenlenmiştir.

Yüksek Lisans: Beslenme

Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)
Kampüs Tam zamanlı Mart 2020 Brezilya Rio de Janeiro

Beslenme ders ağırlıklı tanıtım, önleme ve bireyin sağlık bakım isteyen, halkın sağlık ihtiyaçlarını bakan kültürlü insancıl ve kritik profesyonellerin eğitimi amaçlamaktadır.

Gıda kalitesi ve beslenme derecesi

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2019 Portekiz Viseu

Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre görünümü, gıda güvenliği ve besin değeri kalitesi noktasında altında kalitatif ve besin değeri değerlendirilmesi, endüstriyel işleme yoluyla, üretimden gıda bilerek;

Lisans Sağlık Bilimleri (Beslenme ve Egzersiz)

University of South Australia Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Ocak 2020 Avustralya Adelaide + 1 daha

Obezite, diyabet, kardiyovasküler hastalık ve yaşlanan bir popülasyonun yaygınlığı ile hem beslenme hem de egzersiz konusunda uzmanlığa sahip sağlık uygulayıcıları aranır. Beslenme tutkunuzu alın ve bir üst seviyeye geçin ve becerilerinizi geliştiren iki tamamlayıcı alanda benzersiz bir derece inceleyin. Gerçek dünyadaki öğrenmeye odaklanarak, sağlıklı ve daha aktif bir topluma ilham verecek becerileri geliştirirken, koruyucu sağlık için beslenmeyi ve egzersizi teşvik etmek için özel bilgi ve pratik becerilerle bırakacaksınız. Bu derecenin esnekliği ne zaman ve nerede çalışacağınızı kontrol etmenizi sağlar. Bir UniSA Online öğrencisi olarak kişiselleştirilmiş ve uzun süreli destek alacaksınız, böylece çalışmalarınızda başarılı olmak ve başarılı olmak için en iyi şansınız olacak.

Lisans Beslenme Bilimi

University of Wollongong
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Mart 2020 Avustralya Wollongong + 1 daha

Bachelor of Nutrition Science, beslenme bilimi, gıda kimyası, biyokimya ve metabolizmanın yanı sıra beslenme araştırmaları eğitimi gibi alanlarda güçlü bir temel sağlar. Bilginizi çeşitli topluluk ortamlarına uygulayabileceksiniz. Bunlar, daha iyi beslenme standartları ve politikaları oluşturmak için kuruluşlarla ve endüstrilerle çalışmayı, araştırma üstlenmeyi ve sağlığı iyileştirerek beslenmeyi desteklemek için topluluklarla çalışmayı içerir. Program, Akredite Pratik Diyetisyenin onayına hak kazanması için gerekli olan Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisansına kabul için ön koşulların karşılanması için tasarlanmıştır.

Lisans: Üniversite Koleji Venlo

Maastricht University, Campus Venlo
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Hollanda Venlo

Üniversite Koleji Venlo (UCV) benzersizdir. İlgi alanlarınızı takip ediyor ve kendi kurslarınızı seçiyorsunuz. Bu, Gıda, Beslenme ile ilgili konuları incelemenizi sağlar

Lisans Diyetetik

Gdansk College of Health
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ekim 2019 Polonya Gdańsk

Diyetisyenlik alanında çalışmalar yaparak, tıp bilimleri, sağlık bilimleri ve fiziksel kültür bilimleri alanında mesleki bilgi edineceksiniz. Bizimle, diğerleri arasında ustalaşacaksınız Hem sağlıklı hem de hasta olan farklı yaştaki insanlar için rasyonel beslenmeyi planlamak, bireysel diyetlere dahil olan yemekleri hazırlamak, Gıda ve Beslenme Enstitüsünün mevcut sınıflamasına uygun olarak ve ayrıca beslenmeyi değerlendirmeyi ve yetersiz beslenmeyi tanımayı öğreneceksiniz.