Filter
Lisans
Portekiz Viseu Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisanslar içinde Beslenme Bilimleri Viseu Portekiz

Bir lisans derecesi olan bu program tüm dünyada kolejler ve üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Lisans derecesi birçok farklı alanda sunulmaktadır ve bu nedenle öğrenciler hedeflerine uygun ebir eğitim seçebilirler.

Beslenme, insanın doğru büyümesi için gerekli olan besin maddelerini ele alan bilim dalıdır. Beslenme eğitimi alan öğrenciler tıbbi kurumlarda ya da araştırma, gazetecilik ya da eğitimde diyetisyenler ya da beslenme uzmanları olmaya devam edebilir.

Portekiz en sıcak Avrupa ülkelerinden biridir. Üniversite programları çok uygun bulunmaktadır. Aslında Portekiz öğrenciler için en düşük yaşam maliyeti birine sahiptir. Lizbon başkenti Algarve büyük plajları ya da tarihin eski kanatları keyfini çıkarın.

En iyi Lisans içinde Beslenme Bilimleri Viseu Portekiz'de

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Beslenme Bilimleri, Viseu

Dereceler
Konum
Portekiz
Viseu
Eğitim türü
Hız
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre görünümü, gıda güvenliği ve besin değeri kalitesi noktasında altında kalitatif ve besin değeri değerlendirilmesi, endüstriyel işleme y ... [+]

Lisans Dereceleri içinde Beslenme Bilimleri Viseu Portekiz. Hedefler ve yetkinlikleri Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre görünümü, gıda güvenliği ve besin değeri kalitesi noktasında altında kalitatif ve besin değeri değerlendirilmesi, endüstriyel işleme yoluyla, üretimden gıda bilerek; Gıda üretim ve nüfusun beslenme koşullarının iyileştirilmesi / çeşitlendirme bir perspektif içinde gıda üretimi ve tüketimi arasında iki yönlü bir ilişki kurar. Kariyer Gıda ve Beslenme Eğitimi; Üstün Kalite Kontrol teknisyeni; Gıda yönetimi (Anaokulları, Kantinler, 3 yaş evler, restoranlar, vb); Gıda Tüketimi Eğitimi; Üretim Agro-Endüstri; Sektörler Gıda Biyoteknolojisi; Laboratuvar ana... [-]
Portekiz Viseu
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku