Filter
Lisans
Portekiz Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Araştır Lisans Dereceleri içinde Beslenme Bilimleri Portekiz'de

Lisans, üç ila dört yıllık bir eğitimden sonra elde edilebilen bir derecedir. Lisans derecesini tamamlamak, mezunlara daha fazla kariyer olanağı ve hayatları boyunca daha fazla para kazanma şansını sağlayabilir.

Beslenme, gıdalardaki maddelerin insan hayatının büyümesi, sağlığı, hastalığı, üremesi ve bakımı ile nasıl ilgili olduğunu araştıran bir derstir. Öğrenciler, bu eğitim yolu boyunca katabolizma, asimilasyon, alım, emilim, biyosentez ve atılım hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Resmen Portekiz, Portekiz Cumhuriyeti, İber Yarımadası'nda, Güneybatı Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Portekiz 900 yaşında olduğunu ve nispeten küçük bir alanda olsa bile, bu dünya tarihinde önemli bir rol oynadı. Universidade do Porto% 11 uluslararası öğrenciler oluşur yabancıların en popüler.

Lisans Derecesi içinde Beslenme Bilimleri Portekiz'de

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Beslenme Bilimleri, Portekiz

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre görünümü, gıda güvenliği ve besin değeri kalitesi noktasında altında kalitatif ve besin değeri değerlendirilmesi, endüstriyel işleme y ... [+]

En iyi Lisanslar içinde Beslenme Bilimleri Portekiz'de. Hedefler ve yetkinlikleri Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına göre görünümü, gıda güvenliği ve besin değeri kalitesi noktasında altında kalitatif ve besin değeri değerlendirilmesi, endüstriyel işleme yoluyla, üretimden gıda bilerek; Gıda üretim ve nüfusun beslenme koşullarının iyileştirilmesi / çeşitlendirme bir perspektif içinde gıda üretimi ve tüketimi arasında iki yönlü bir ilişki kurar. Kariyer Gıda ve Beslenme Eğitimi; Üstün Kalite Kontrol teknisyeni; Gıda yönetimi (Anaokulları, Kantinler, 3 yaş evler, restoranlar, vb); Gıda Tüketimi Eğitimi; Üretim Agro-Endüstri; Sektörler Gıda Biyoteknolojisi; Laboratuvar ana... [-]
Portekiz Viseu
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku