Saglikhizmetiprogramlari.com

Top Lisanslar içinde Beslenme Bilimleri Güney Amerika 2019

Lisans, üç ila dört yıllık bir eğitimden sonra elde edilebilen bir derecedir. Lisans derecesini tamamlamak, mezunlara daha fazla kariyer olanağı ve hayatları boyunca daha fazla para kazanma şansını sağlayabilir.

Beslenme, gıdalardaki maddelerin insan hayatının büyümesi, sağlığı, hastalığı, üremesi ve bakımı ile nasıl ilgili olduğunu araştıran bir derstir. Öğrenciler, bu eğitim yolu boyunca katabolizma, asimilasyon, alım, emilim, biyosentez ve atılım hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Eğer Güney Amerika ve Latin dünyasının sosyal, kültürel, idari ve tarihsel bakış açıları bilginizi artırmak istiyorsanız, bu sizin için bir kıta.

Lisans Derecesi içinde Beslenme Bilimleri Güney Amerika

2 Sonuçlar Beslenme Bilimleri, Güney Amerika Filter

Beslenme Lisans

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Mart 2020 Brezilya São José dos Campos

Müfredat sağlığında farklı kesimlerden gelen öğrencilerin entegrasyonunu sağlamak ve Gıda Bilimi ve bireylerin ve toplumların beslenme ihtiyaçlarına dayalı, temel ve özel konularda saygıyı teşvik etmek düzenlenmiştir.

Yüksek Lisans: Beslenme

Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)
Kampüs Tam zamanlı Mart 2020 Brezilya Rio de Janeiro

Beslenme ders ağırlıklı tanıtım, önleme ve bireyin sağlık bakım isteyen, halkın sağlık ihtiyaçlarını bakan kültürlü insancıl ve kritik profesyonellerin eğitimi amaçlamaktadır.