Filter
Lisans
Filistin Devleti Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bul Tıp Eğitimleri içinde Beslenme Bilimleri Filistin Toprakları'nda

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Beslenme çalışması, diyetlerin hastalıklara neden olabileceği veya farklı gıdaları nasıl saklayabileceği sağlıklı gıdaları nasıl hazırlayacağınıza odaklanabilir. Gıdaların insanları nasıl etkilediği üzerine yapılan araştırmalar, beslenme uzmanları, sağlık blogcuları veya kişisel antrenörler için yararlı olabilir.

Yüksek öğrenim kurumlarının bir dizi Filistin topraklarında ve Gazze Şeridi'nde genelinde son yıllarda ortaya çıkmıştır. Genç olmasına rağmen, bu tesisler, yerel ve uluslararası öğrencilere programların çeşitli bir yelpazede sunabiliyoruz.

Lisans içinde Beslenme Bilimleri Filistin Toprakları'nda

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Beslenme Bilimleri, Filistin Devleti

Palestine Polytechnic University

Bizim dört yıllık Terapötik Beslenme programı özellikle önlenmesi ve kayıtlı bir diyetisyen olarak hastalığın tedavisinde yardımcı olmak için kendi bilgilerini kullanmak ... [+]

beslenme, diyet ve insan sağlığı üzerindeki endişeler ve çıkarları büyük ölçüde son yıllarda artmıştır. Nitekim, beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzı bizim sağlık ve yaşam kalitesini etkiler. Dahası, diyet faktörleri, dünya çapında başlıca ölüm nedenlerinden yaklaşık% 50 karışmış.

Obezite, diyabet, kalp-damar hastalıkları, hipertansiyon, sindirim sistemi sağlığı, karaciğer sağlığı, ve böbrek hastalıkları insan sağlığının en önemli sorunlardır. Bu nedenle, sağlıklı beslenme tedavisi ve bu tür sorunları yönetmek için hayati ve gelecek vaat eden bir yaklaşımdır. Bu amaçla, 2015 yılında, Filistin Politeknik Üniversitesi, yani yeni bir program, Uygulamalı Bilimler Fakültesi bünyesinde Terapötik Beslenme kurmuştur.... [-]

Filistin Devleti Hebron
Ağustos 2019
Ingilizce,Arabic (Jordan)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku