Filter
Lisans
Asia Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Lisanslar içinde Beslenme Bilimleri Asia 2020

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Beslenme, gıdalardaki maddelerin insan hayatının büyümesi, sağlığı, hastalığı, üremesi ve bakımı ile nasıl ilgili olduğunu araştıran bir derstir. Öğrenciler, bu eğitim yolu boyunca katabolizma, asimilasyon, alım, emilim, biyosentez ve atılım hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Asya öncelikle doğu ve kuzey yarımkürede yer alan dünyanın 'en büyük ve en kalabalık kıta vardır. Bu Dünya 'nin toplam yüzölçümünün% 8.7 kapsayan ve arazi% 30 oluşur.

Lisans Derecesi içinde Beslenme Bilimleri Asia

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Beslenme Bilimleri, Asia

Palestine Polytechnic University

Bizim dört yıllık Terapötik Beslenme programı özellikle önlenmesi ve kayıtlı bir diyetisyen olarak hastalığın tedavisinde yardımcı olmak için kendi bilgilerini kullanmak ... [+]

beslenme, diyet ve insan sağlığı üzerindeki endişeler ve çıkarları büyük ölçüde son yıllarda artmıştır. Nitekim, beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzı bizim sağlık ve yaşam kalitesini etkiler. Dahası, diyet faktörleri, dünya çapında başlıca ölüm nedenlerinden yaklaşık% 50 karışmış.

Obezite, diyabet, kalp-damar hastalıkları, hipertansiyon, sindirim sistemi sağlığı, karaciğer sağlığı, ve böbrek hastalıkları insan sağlığının en önemli sorunlardır. Bu nedenle, sağlıklı beslenme tedavisi ve bu tür sorunları yönetmek için hayati ve gelecek vaat eden bir yaklaşımdır. Bu amaçla, 2015 yılında, Filistin Politeknik Üniversitesi, yani yeni bir program, Uygulamalı Bilimler Fakültesi bünyesinde Terapötik Beslenme kurmuştur.... [-]

Filistin Devleti Hebron
Ağustos 2020
Ingilizce,Arabic (Jordan)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku