Filter
Lisans
Azerbaycan Baku Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Lisanslar in Baku Azerbaycan'da 2019/2020

Lisans derecesi, genelde dört yıl süren bir eğitimden sonra alınabilmektedir. Öğrenciler, mezuniyet sonrasında profesyonel iş olanaklarına sahip olacaklardır.

Azerbaycan Transkafkasya doğu kesiminde Asya kıtasında yer almaktadır. Azerbaycan resmi adı Azerbaycan Cumhuriyeti olduğunu.

Azerbaycan'ın başkenti olan Bakü çeşitli, kolej, meslek okulları ve üniversiteler ev sahipliği yapıyor. Birçok öğrenme merkezleri yine geliyor edilmiştir, bu tür Bakü Devlet Üniversitesi gibi eski kurumların hala en büyük öğrenci nüfusu var.

Lisanslar in Baku Azerbaycan'da

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Azerbaycan
Baku
Eğitim türü
Hız
Azerbaijan Medical University

Azerbaycan Tıp Üniversitesi Stomatoloji Fakültesi 1954 yılında düzenlendi. Fakültenin kuruluş amacı çok yetenekli diş hekimi uzmanları ile Cumhuriyetimizin nüfusu sağlama ... [+]

A Azerbaycan Tıp Üniversitesi Stomatoloji Fakültesi 1954 yılında düzenlendi. Fakültenin kuruluş amacı çok yetenekli diş hekimi uzmanları ile Cumhuriyetimizin nüfusu sağlamak oldu.

ilk yıllarından itibaren yabancı öğrenciler - (Bağımsız yönetimler Birliği), LYRIA, Irag, Filistin, Afganistan, Pakistan, Türkiye, İran ve diğer ülkeler Azerbaycan öğrencilerle çalışma.

2002 yılında University of dişçi kliniğine oluşumu stomatoloji fakültesi yeni aşaması olarak kabul edilebilir. Bu klinikte pratik dersler, modern cihazları ile donatılmış sınıflarda yapılmaktadır.

Genellikle bilimler, profesör, 32 dosents ve üst düzey öğretmen 13 doktor, bilim 46 aday, 24 kıdemli öğretmen, 89 asistan, 33-öğretmenler stomatoloji fakültesinde çalışır.... [-]

Azerbaycan Baku
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Azerbaijan Medical University

Azerbaycan'da farmakoloji eğitim tarihçesi 1938 yıl ile başlar. Farmakoloji Bölümümüz farmakoloji alanında da dahil olmak üzere, sağlık alanında çalışmak üzere lisans ve ... [+]

Azerbaycan'da farmakoloji eğitim Tarihçesi 1938 Our yıl ile başlar Farmakoloji Anabilim Dalı farmakoloji alanında da dahil olmak üzere, sağlık alanında çalışmak üzere lisans ve yüksek lisans derecesi ile yüksek nitelikli eczacı eğitir. Bölümümüz farmakoloji öğrenci temelini öğretir - ilaçların kalite ve farklı ilaçların hazırlanmasını kontrol ilaçları, yöntemleri kaynaklarının arama. Öğrenciler kimyasal analizler ve yeni ilaçların satın alma modern yöntemlerin uygulanmasında bilgi ve beceri elde ederiz. Öğrenciler ayrıca organizma üzerindeki tıp olası etkileri hakkında detaylı bilgi almak, hem de tıp kalitesini incelemek için.

Günümüzde en fazla 6500 yüksek eğitimli Lisans ile pharmaceutist ve Azerbaycan'da yüksek lisans derecesi vardır. Hemen hepsi Farmakoloji AMU Bölümü mezunudur. 11 kişi geçtiğimiz günlerde Doktor derecesi ve bölüm özel sandalye farmakoloji 44 kişi PHD için tez savundu.... [-]

Azerbaycan Baku
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Azerbaijan Medical University

Tıbbi değnek hazırlanır 'Tedavi çalışması' Fakültede uzmanlık. Temel tıp konuları 1-3 kurslarında incelenmiştir, klinik konular 4-6 kurslarında incelenir. ... [+]

Tıbbi değnek hazırlanır 'Tedavi çalışması' Fakültede uzmanlık. Temel tıp konuları 1-3 kurslarında incelenmiştir, klinik konular 4-6 kurslarında incelenir.

Eğitimde farklı Bazı öğrenciler öncesi dönem diploma döneminde (Türkiye, Almanya, ABD, Bulgaristan, Romanya, İtalya gibi) farklı ülkelerde Üniversitelerinde pratik işler yapmak için fırsat var.

Fakültenin Yetenekli öğrencilerin eğitim ile birlikte Öğrenci Bilimsel Derneği ilacın gerçek sorunlarının bilimsel araştırma çalışmalarına deneyin.

16 bölüm ve II profilaktik tedavi fakültede 1 ders hareket. Bunlardan 3 teorik olan, 14 klinik bölümleri vardır. Bilimsel araştırmalar, farklı sorunları ve eğitim ile birlikte tıp sorunlara yönelik çözüm bölümlerinde yürütülmektedir.... [-]

Azerbaycan Baku
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku