Saglikhizmetiprogramlari.com

En iyi Lisans Dereceleri Saint Lucia Avustralya'da 2019/2020

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

Avustralya sadece 23 milyon bir topluluk olmasına rağmen dünyada yabancı öğrencilerin en büyük üçüncü numarası vardır. Bu güçlü akademik kimlik, ama Avustralya kurumlar gibi yüksek şehirler olarak sıralanır olduğunu anavatanı etrafında ev onları.

Bu şehir büyük ölçüde kurum binaları öğrenme ile kaplıdır. Lucia için birincil odak Queensland Üniversitesi 'dir. Ancak, diğer yükseköğretim kurumları bu bölgede mevcuttur.

Tıp Eğitimleri Saint Lucia Avustralya'da

Arama Sonucu Filter

Veteriner bilimi lisans (onur)

The University of Queensland
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Ocak 2020 Avustralya Gatton Brisbane Saint Lucia + 2 daha

Veterinerlik bilimi arkadaşı, yerli, egzotik, yaban hayatı ve üretim hayvanlara, tıbbi teşhis ve tedavi ilkelerinin uygulanmasıdır. Veterinerlik bilimi çalışma ve hayvansal üretim uygulamaları, sürü sağlığı ve yaygın hastalıkların izlenmesi yayılması korunması için çok önemlidir. Birden disiplinleri edinimi ve bilimsel bilginin uygulanmasını gerektirir ve evcil ve vahşi hayvanlarda hem de hastalıkların önlenmesi yönünde teknik becerilerini kullanır.

Eczacılıkta lisans (onur)

The University of Queensland
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Ocak 2020 Avustralya Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 daha

Bu program sanayi, toplum, hastane eczanesinde ya da hükümet seçkin bir kariyer için hazırlar. Woolloongabba at UQ biyomedikal bilim semt bulunan dünya standartlarında, 100.000.000 $ öğretim ve araştırma tesisi - Öğrenciler Mükemmeliyet state-of-the-art Eczane Avustralya Merkezi'nin (AKPM) de öğreneceksiniz.

Diş bilimi lisans (onur)

The University of Queensland
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Ocak 2020 Avustralya Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 daha

Bu program Avustralya'da en gelişmiş üçüncü ağız sağlığı tesisinde diş profesyonellerin yeni nesil yetiştirmektedir.

Biyomedikal lisans

The University of Queensland
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Ocak 2020 Avustralya Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 daha

Biyomedikal bilim adamları, modern sağlık temel sağlamak ve hastalıklar için tedavi geliştirilmesinde yardımcı olur. Sizin çalışmalar moleküler, hücresel ve tüm vücut düzeyleri ve biyokimya ve hücre biyolojisi, fizyolojisi, gelişim biyolojisi, mikrobiyoloji, farmakoloji ve nörobilim disiplinleri insan vücudu üzerinde durulacak.