Filter
Lisans
Avustralya New South Wales Orange Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

En iyi Lisanslar Orange Avustralya'da 2019/2020

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Avustralya, dünyanın yüksek öğrenim en iyi 100 kurumun yedi var! Avustralya Ulusal Yüksek Öğretim Sistemleri Universitas 2.012 U21 Sıralaması sekizinci yerleştirerek, Almanya, Hollanda ve Japonya seviyor oturur.

Turuncu danışmanlık ve işe alım içinde en iyi profesyonelleri dolu. Bu, Charles Stuart Üniversitesi kampüsünde ve TAFE kampüs olarak bölgede bulunan yüksek öğretim tesisleri kaynaklanmaktadır.

Tıp Eğitimleri Orange Avustralya'da

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Avustralya
New South Wales
Orange
Eğitim türü
Hız
Charles Sturt University

Fizyoterapi CSU Lisans öncelikle fizyoterapist olarak kayıt ve istihdam için mezunları hazırlar. ... [+]

Fizyoterapi CSU Lisans öncelikle fizyoterapist olarak kayıt ve istihdam için mezunları hazırlar.

Neden bu ders çalışma?

Ben ne öğrenecek?

Sen fizyoterapi tanıları formüle etme ve öncelikle fiziksel koşullar olanlara uygun tedavi egzersiz programları ve tedavileri sağlamak için bilgi ile mezun olacak.

davranışsal ve biyomedikal yanı sıra klinik deneyim Çalışmalar, hastaneler, toplum sağlığı merkezleri, rehabilitasyon merkezleri ve özel uygulamalar gibi sağlık bakım ortamlarında, çeşitli bir giriş seviyesi fizyoterapist olarak istihdam için hazırlayacak.

Ayrıca fizyoterapist olarak devam üst düzey uygulama için gerekli olan öğrenme, problem çözme ve karar verme becerileri, geliştirecektir.... [-]

Avustralya Port Macquarie Orange Albury
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku