Saglikhizmetiprogramlari.com

Avrupa 'da En iyi Lisanslar 2019

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Avrupa Sağlıkta Lisanslar hakkında Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Arama Sonucu Filter

Hemşirelik bakıcısı

Saimaa University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 7 dönem Ağustos 2019 Finlandiya Lappeenranta

Hemşirelik Yüksek Lisans Programı, bireyleri, aileleri ve toplulukları birden fazla uzmanlık alanında destekleyen profesyonel hemşireleri üretir.

Diş Hekimliği Lisans Derecesi

University CEU - Cardenal Herrera
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Eylül 2019 İspanya Moncada

Dereceyi tamamladığınızda, CEU Diş Kliniğinde görevli olarak daha fazla bilgi edinme şansına sahip olacaksınız. Bu şekilde, gerçek hastaları profesyonellerin gözetimi altında tedavi edecek ve sizi daha da iyi hazırlamak için deneyim kazanacak olan siz olacaksınız.

Lisans Hemşirelikte Sağlık Bakımı

JAMK University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı Ağustos 2019 Finlandiya Jyväskylä

Dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışın, farklı kültürleri öğrenin ve aynı zamanda yetkin bir hemşire olmak için çalışın! Sağlık hizmetlerinde sağlığı teşvik edici, önleyici, iyileştirici ve rehabilitasyon çalışmaları planlamayı, uygulamayı ve geliştirmeyi öğreneceksiniz. Temel sağlık hizmetleri, sosyal refah veya özel sağlık hizmetleri, özel şirketler, kuruluşlar, bu alandaki uluslararası pozisyonlar veya girişimci olarak çalışabilirsiniz. Bu okul hemşirelik, işletme, turizm ve lojistik alanlarında programlar sunmaktadır.

Veteriner hekimliği doktor

Faculty of Veterinary Medicine - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara
Kampüs Tam zamanlı 6 yıl Eylül 2019 Romanya Timișoara

Tarafından düzenlenen Lisans kursu Temeşvar Banat Veteriner fakültesi 6 yıldır İngilizce olarak mevcuttur ve Romence Veteriner ilaçtır. Veterinerlik programı açar Veteriner Doktor.

Eczacılıkta Yüksek Lisans Eğitim Programı (Yüksek Lisans'a giden 5 yıl Lisans)

Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Eylül 2019 Çek Cumhuriyeti Brno

2009/10 akademik yılından bu yana, Eczacılık Fakültesi, 2005/36 / EC sayılı Avrupa Birliği Yönergesi ile uyumlu olarak, Eczacılıkta beş yıllık bir Master Eğitim Programı sunmaktadır. Çalışma kredi sistemine dayanıyor.

Lisans pedikür

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Bilgi iste Belçika Brussels

podiatrist cilt sorunları ve tırnak ve ayak yapısı ve yürüyüş (veya koşma) ile ilgili tüm koşullar ile ilgilenen bir sağlık profesyonel. Bu uzman paramedik yönetimi, eğitim önleyici ve tedavi edici olabilir.

Eczacılıkta Derecesi

Kursk State Medical University
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Eylül 2019 Rusya Russia Online

Eczacılık fakültesi 1966 yılında kurulmuştur. Fakülte, öğrencileri eczacılık alanında kariyer ve uyuşturucu konusunda kapsamlı bir anlayışla hazırlar. Müfredat, eczacılar ve diğer sağlık profesyonelleri arasındaki etkileşimi teşvik etmektedir. Eczane müfredatı, Eczacılık Derecesine giden profesyonel bir beş yıllık bir program sunuyor.

Fizyoterapi Bilim (Fizyoterapi ve Tıbbi Rehabilitasyon) Lisans

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Romanya Iași

Fizyoterapistler: kendi kararlarını alarak sağlık sistemlerinde önemli bir role sahip olmak için hazırlanmış bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip bağımsız ve özerk profesyoneller.

Avrupa Halk Sağlığı Lisans

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Hollanda Maastricht

Sağlık bilimleri, sağlık hizmetleri ve sağlıkla ilgileniyor musunuz? Ama aynı zamanda ulusal ve uluslararası politikada, yönetim ve yönetim, politika ve strateji, iletişim ve medya? Lisans Avrupa Halk Sağlığı (EPH) programında sizin için olabilir.

Hemşirelikte sağlık lisans (kayıtlı hemşire)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Kampüs Tam zamanlı 42 aylar Bilgi iste Finlandiya Seinäjoki

Lisans programı Kayıtlı Hemşire (RN) olarak öğrenci hak kazanacaktır. Program farklı çalışma ortamlarında hemşirelik uzman hemşireler eğitir. Onların temel görevi teşvik etmek ve sağlığı korumak ve hastalığı önlemek için olduğunu. Onlar hasta ve acı bireyler, aileler ve toplumlar için bakım ve onları da rehabilite.

Yüksek Lisans in Veterinary Medicine (Bachelor + Yüksek Lisans)

University of Veterinary Medicine Budapest
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Bilgi iste Macaristan Budapest

Eczacılık Lisans

Voronezh State University
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Eylül 2019 Rusya Voronezh

Voronezh State University yüksek kalitede eczacı eğitimi, ileri eğitim teknolojileri, bilimsel ve yenilikçi iş etkin organizasyonu ve gelecekteki eczacılar için iş başında eğitim gerçekleştirme ile sağlanmaktadır. Fakülte mezunlarına işgücü piyasasındaki başarılı rekabet ve daha fazla mesleki gelişim için gerekli olan rekabet avantajları garanti edilmektedir.

Sağlık Bachelor - Hemşirelik

Centria University of Applied Sciences
Kampüs Tam zamanlı 7 dönem Bilgi iste Finlandiya Kokkola

İnsanlara yakınlaşmak ve farklı yaşam evrelerinde yer almak ister misiniz? Bireylerin ve tüm topluluğun sağlığını, refahını ve güvenliğini teşvik etmek mi istiyorsunuz? Durumları ve çok kültürlü ortamları değiştirmek ister misiniz? Eğer bir takım oyuncusuysanız, sorumluluk almayı ve bağımsız çalışmayı seviyorsanız, hemşirelik çalışmaları için uygunsunuz!

Kayropraktik lisans

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Kampüs Tam zamanlı 5 - 5 yıl Eylül 2019 İspanya Barcelona

Müfredat ve Kayropraktik mesleğinin önde gelen insanların gelişiminde uzmanların tavsiyesi sayesinde, BCC benzersiz çalışmalar programın öğrenme ve değerlendirme, gelişmiş öğretim stratejileri ile Kayropraktik disiplinini birleştirmeyi amaçlamaktadır derledi .

Kayropraktikte Lisans

Royal University Center Maria Cristina
Kampüs 4 yıl Eylül 2019 İspanya Madrid

Kayropraktik Avrupa'da hızlı büyüyen bir meslektir. Kayropraktin düzenlenmiş olduğu ülkelerde, daha fazla profesyonel için hala bir ihtiyaç vardır.