Filter
Lisans
Aruba Oranjestad Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Top Lisanslar in Oranjestad Aruba'da 2019/2020

Lisans derecesi, öğrencilere belirli bir alan seçme ve bu konuda dört yıllık eğitim alma imkanı vermektedir. Birçok okul lisans derecesi almak isteyen öğrencilere part time okul seçeneği sunmaktadır ve böylece ailesine bakmakla yükümlü olan ya da hali hazırda çalışmakta olanlar da lisans eğitimi alabilirler.

1499 yılında keşfedilen ve İspanya için iddia, Aruba 1636 yılında Hollandalılar tarafından satın alınmıştır. Aruba 1986 yılında Hollanda Antilleri ayrıldı ve Hollanda Krallığı ayrı, özerk üyesi oldu. Tam bağımsızlığı yönünde hareket 1990 yılında Aruba 'ın isteği üzerine durduruldu.

Oranjestad ülkede bazı eğitim kurumlarına Aruba ve ev en büyük şehridir gibi Universiteit Van Aruba ve Tıp Xavier Üniversitesi.

Lisans Dereceleri in Oranjestad Aruba'da

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Xavier University School of Medicine

Bizim BSN Hemşirelik programı öğrencileri üç yıl bizim Karayip tıp Hemşirelik Bilim bakaloryasını hızlandırılmış kazanmak için verir ... [+]

Bizim BSN Hemşirelik programı öğrencileri üç yıl bizim Karayip tıp fakültesinde Hemşirelik Bilim bakaloryasını hızlandırılmış kazanmak için izin verir.

Hemşirelik BSN programı Karayip tıp fakültesini tamamlayan ve yüksek eğitimli, şefkatli hemşireler için yerel, bölgesel ve küresel ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Kritik bir hemşirelik sıkıntısı hafifletmek yanı sıra, Xavier BSN mezunları da sağlayarak ve etkili iletişim yoluyla sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi, liderlik rolleri ulaşmak için kendi eğitim kullanmak mümkün.

BSN programı doğa bilimleri ve matematik, iletişim, sosyo-davranışsal bilim ve beşeri bilimler içeren liberal sanat eğitim programları 58 dönem saatlik bir asgari bütünleştirir. Hemşirelik XUSOM Okulu misyonu, sonra bireyler, aileler ve toplumlar için güvenli hemşirelik bakımının en yüksek standartta teslim şefkatli hizmet verecek bakalorya-eğitimli kayıtlı hemşire (RN) hazırlamaktır. Sen dünyanın en iyi Karayip tıp fakültelerinden birinde bu öğreneceksiniz.... [-]

Aruba Oranjestad
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku