Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Acil Tıp Top 3 Lisanslar 2019/2020

Birçok lise mezunları kariyer fırsatları yanı sıra kendi kazanç potansiyeli genişletilmesi için bir yöntem olarak lisans diploması seçin. Tam zamanlı alındığı takdirde pek çok lisans programları yaklaşık dört yıl içinde bitmiş olabilir.

Sadece EMS ve Paramedics bir lisans nedir? Acil sağlık alanında ödüllendirici kariyer kurmak isteyenler için Amaçlanan, bu çalışma titiz ders, genel sağlık bilimleri, biyoloji, patofizyoloji ve acil tıbbi müdahale teknikleri gibi konularda, yakın bir inceleme gerektirir. Ek dikkat sık sık halk sağlığı acil ilgili olarak EMS iletişim, EMS ahlakı, afet hazırlık ve müdahale yöntemleri gibi konuları verilir.

Birçok EMS işçiler ve ambulans onlar daha önce olduğundan daha lisans diplomasına güvence sonra daha fazla istihdam olduğunu bulmak.Bu programların çoğu mezunları da güçlü iş tatmini ve yüksek eğitimini tamamladıktan sonra daha iyi kazanç raporu.

EMS ve Paramedics bir lisans almak için hiçbir set maliyeti yoktur. Belirli bir programa başvurmayı düşünen öğrenciler up-to-date öğrenim bilgileri ve oranları için doğrudan okulun kayıt kabul bürosuna başvurun gerekir.

EMS ve Sağlıkçılar programlarına Lisans Başarılı mezunlar genellikle acil tıbbi müdahale sektöründe çeşitli pozisyonlarda için hazırlanmıştır. Birçok hastane yöneticileri, doktor asistanları veya EMS denetçiler veya teknisyen olarak çalışmaya devam. Diğerleri EMS yanıtı ile ilgili idari veya liderlik rolleri çeşitli almaya seçin. Bazı lisans sahipleri daha da eğitim ve kariyer fırsatlarının genişletmek ve ilgili alanda yüksek lisans derecesi elde umuduyla okula dönmeyi tercih.

Birçok eğitim fırsatları çevrimiçi ve sağlık ve acil tıbbi yanıt bilgilerini genişletmek ilgilenenler için tüm dünyada var. Bizim veritabanı potansiyel okulları ile bağlamak için harika bir yoldur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar Acil Tıp

Western Sydney University

Paramedics farklı ve kontrolsüz ayarları bir dizi akut ve subakut sağlık problemlerine yanıt, sağlık sisteminin ayrılmaz bir rol oynamaktadır. Paraşüt hastalık ve yaralan ... [+]

Paramedics farklı ve kontrolsüz ayarları bir dizi akut ve subakut sağlık problemlerine yanıt, sağlık sisteminin ayrılmaz bir rol oynamaktadır. Paraşüt hastalık ve yaralanma şiddeti ve karmaşıklığı yelpazesinde yayılan sağlık şikayetleri ile ilgilenen her yaştan hastalara programsız bakım sağlamak. Onlar sık ​​sık hastane ortamında hasta arası profesyonel bakım katkıda birinci basamak ya da topluluk müttefik sağlık profesyonelleri ile etkileşim için gereklidir.

Batı Sydney Üniversitesi paramedicine programı bir hükümet ambulans hizmeti ya da özel paramedicine sektöründe görevlisi olarak etkili bir şekilde çalışabilmesi sağlayacak gerekli beceri, bilgi ve anlayış sağlamak için geliştirilmiştir. Güçlü odak paramedicine çağdaş ve gelişmekte olan modeller, paramedik uygulama genişletilmiş kapsamları ve klinik karar verme üzerine yerleştirilir. Tabii paramedicine içinde farklı ve başarılı bir kariyer için hazırlamak için, yenilikçi, esnek öğrenme ve değerlendirme stratejileri ile birlikte, kanıta dayalı uygulama yaklaşımını kullanır. ... [-]

Avustralya Sidney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith  + 4 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Southern Queensland (USQ)

USQ'nin Paramedicine mezunu, size paramedik olma özel bir beceri kazandıracak ve değerlendirme, analiz, karar verme ve zor durumlarda çalışma konularında eğitileceksiniz. ... [+]

Harekete geçin ve sağlık görevlinize başlayın

USQ'nin Paramedicine mezunu, size paramedik olma özel bir beceri kazandıracak ve değerlendirme, analiz, karar verme ve zor durumlarda çalışma konularında eğitileceksiniz.

İlk yıldan itibaren ve dereceniz boyunca, Queensland Ambulans Servisi ve diğer sağlık hizmetleriyle klinik yerleşimleri tamamlayacaksınız - “pratik deneyim” kazanmak için.

Paramedik bir öğrenci olarak simüle edilmiş ambulans ve acil durum eğitim laboratuvarlarımızda becerilerinizi geliştirme şansınız olacak.

Paramedicine Bachelor, hastane öncesi acil servisin gerçek dünyasını anlayan önde gelen tıbbi ve paramedik personel tarafından tasarlanmıştır.... [-]

Avustralya Springfield
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Johannesburg

Adaylar Acil Tıbbi Bakım derecesine girmek için hem uygunluk değerlendirmesini, hem fobi değerlendirmesini hem de tıbbi muayeneyi geçmelidir. ... [+]

Adaylar Acil Tıbbi Bakım derecesine girmek için hem uygunluk değerlendirmesini, hem fobi değerlendirmesini hem de tıbbi muayeneyi geçmelidir.

Kariyer

Acil Bakım Uygulayıcıları, hastane öncesi acil bakım ve kurtarma alanında, kritik hasta veya yaralı hastaların yönetimine odaklanan uzmanlardır.

Kabul şartlarıMinimum APS: 26Öğretme ve öğrenme dili - İngilizce: 5 (% 60)Matematik: 4 (% 50)Matematiksel Okuryazarlık: Kabul EdilmezFiziksel Bilimler: 4 (% 50)Yaşam Bilimleri: 4 (% 50)Ek Konu 1: 4 (% 50)Ek Konu 2: 4 (% 50)

Uluslararası başvuru sahiplerine kabul, 2002 tarihli 13 sayılı Göçmenlik Yasası, burada Üniversite politikası çerçevesinde yapılan düzenlemeler uyarınca öngörülen uyumluluk şartlarını yerine getirmeye tabidir.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku