HEALTHCARESTUDIES

Londra Birleşik Krallık Top Tıp Eğitimleri 2020

Lisans derecesi öğrencileri ilerideki kariyerlerine hazırlamakta ya da eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olmaktadır. Lisans derecesi, öğrencinin başarısına ya da programın gerekliliklerine göre üç ya da beş yılda tamamlanabilmektedir.

Büyük Britanya ve yaygın İngiltere ve İngiltere olarak bilinen Kuzey İrlanda, Amerika Birleşik Krallık Avrupa kıtasının kuzey-batı kıyılarında bulunan bir egemen devlettir.Iki en ünlü (ve eski) üniversiteler İngiltere de (özellikle Imperial College, Londra Ekonomi Okulu, University College London birkaç dahil olmak üzere, birçok dünya standartlarında kurumlar vardır (genellikle birçok İngilizler tarafından Oxford ve Cambridge üniversiteleri olarak anılacaktır) Oxford ve Cambridge olan Londra ve King 's College London, bütün) Londra Üniversitesi bir parçasıdır

Londra Birleşik Krallık'ın başkenti, en kalabalık bölge ve kraliyet ailesi yaşıyor. Bu 43 üniversitelerde 412 bin öğrenci ile Avrupa'da yüksek öğrenim en büyük konsantrasyonu vardır.

Londra Birleşik Krallık'ta Tıp Eğitimleri İncele 2020

Arama Sonucu Filter

Biyomedikal bilimlerde lisans (bsc)

Middlesex University London
Lisans
Ağustos 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Hastane laboratuarlarında bir kariyer ilgilenen bir bilim kökenli öğrencilere Başarılar ders temyiz Bizim Lisans Biyomedikal Bilim Derecesi ...

Devamını oku

Sağlık ve sosyal bakım BTEC HND

OPAL College London
Lisans
Ağustos 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

BTEC (Business Technology Mühendislik Konseyi) HND (Higher National Diploma) güçlü bir iş ile ilgili vurgu ile bir uzman meslek programıdır.

Devamını oku