Filter
Lisans
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Üreme Tıbbı En iyi 2 Tıp Eğitimleri 2019/2020

Bir lisans derecesi genellikle lise mezunlarının girdiği ilk üniversite düzeyinde programlardan biridir. Bu eğitim alanı genellikle belirli bir konuya geniş bir bakış atıyor. Çoğu öğrenci üç ila beş yıl içinde bir lisans programını tamamlayabilir.

Üreme Tıbbında Lisans Nedir? Üreme tıbbı, erkekler ve kadınlar, doğum öncesi bakım veya aile planlaması için kısırlık konularına bakabilecek geniş bir sağlık alanıdır. Bazı üniversiteler, öğrencilerin ebelik, doğurganlık pratiği veya hamilelik gibi belirli alanlarda konsantrasyonlarını seçmelerine izin verebilir. Çoğu program, akademisyenlerin çeşitli öğrenme araçlarına sunulmasını sağlamak için müfredatta dersler, tartışmalar, projeler ve laboratuar çalışmaları içermektedir. Derece için gereken tam dersler, insan üreme sistemleri, tıbbi terminoloji ve doğum öncesi bakımına giriş içerebilir.

Üreme tıbbı sağlık sisteminin önemli bir parçasıdır ve birçok işveren, alanında uzmanlığa sahip profesyoneller arar. Bu derece, mezunlara daha rekabetçi adaylar verebilir, çünkü analiz, eleştirel düşünme ve hasta bakımı gibi önemli, kariyere özgü becerileri kazanmalarına yardımcı olur.

Lisans dereceleri için çok çeşitli maliyetler olabilir. Çoğu üniversite öğrenimlerini program, süre ve sınıf türüne göre belirlemektedir. Her okulun farklı bir fiyatı olabileceği için, başvuru sahiplerinin doğrudan katılmak istedikleri kurumdan bilgi almaları gerekmektedir.

Üreme Tıbbı programında lisansını tamamlayan öğrenciler, geniş bir yelpazede kariyer için hazır olabilirler. Mezunların çoğu sağlık alanında ebeler, endokrinologlar, embriyologlar veya araştırma teknisyenleri olarak yer almaktadır. Bununla birlikte, bazıları transfer edilebilir yeteneklerini gazeteci, profesör veya insan kaynakları yöneticisi olmak için kullanmayı tercih etmektedir. Diğer alimler bu programı daha fazla eğitim için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanmayı tercih etmektedir.

Tüm dünyadaki okullarda bir lisans programı bulabilirsin. Bazı üniversiteler hatta çevrimiçi kurslar sunmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Üreme Tıbbı

Charles Darwin University

Nedeniyle gereksinimi Northern Territory merkezli öğrencilerin ebelik bakımının devamlılığını sağlamak için Ebelik Lisans öncelikle. Yerli kadınlar kuvvetle teşvik edilir ... [+]

Ebelik Lisans (BMID)

Mekanlar:

Casuarina Kampüsü Dış Çalışmaları

Nedeniyle gereksinimi Northern Territory merkezli öğrencilerin ebelik bakımının devamlılığını sağlamak için Ebelik Lisans öncelikle. Yerli kadınlar güçlü uygulamak için teşvik edilir. Interstate öğrencilerin o NT dışındaki ülkelerde klinik yerleştirme elde etmek giderek daha zor olduğunu farkında olmalıdır.

Temel sağlık hizmetleri ilkelerine göre kadın-merkezli bir bakım çerçeve ile desteklenen ve desteklenmiş, Ebelik Lisans öğrencileri bakım çeşitli bağlamlarda içinde profesyonel ve çağdaş ebelerin çalışmaya hazırlar 3 yıllık tam zamanlı açısıdır.... [-]

Avustralya Darwin Sidney Melbourne
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Parma

Ebelikteki ders, gelecekteki ebeye yönelik pratik bir eğitim teorisidir. Odak noktası, anne-bebek çiftine özel dikkat göstererek, yaşamın her aşamasında kadın sağlığının ... [+]

Ebelikteki kurs, gelecekteki ebe için teorik-pratik bir eğitimdir. Odak noktası, anne-bebek çiftine özel dikkat göstererek, yaşamın her aşamasında kadın sağlığının fizyolojisi, tanıtımı ve sürdürülmesi konusundaki derinlemesine bilgidir.

Derecesi Kursu, 60'ı pratik eğitim faaliyetleri için olan 180 kredilik almayı içerir. Mesleki faaliyet, eğitim alanlarında, her bir öğrenciye bire bir ilişki içinde adanmış bir klinik öğretmenler ağı aracılığıyla desteklenir.

Kursun sonunda yüksek lisans öğrencisi fizyoloji yardımı konusunda yeterli profesyonel ve klinik bir yargı sunacak ve tıp doktorlarının gözetimi altında obstetrik jinekolojik patolojinin yönetiminde çalışabilecek... [-]

İtalya Parma
Bilgi iste
Italyan
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku