Lisans - sağlık bilimleri

Genel

5 konum mevcut

Program açıklaması

Dünya teknoloji ilerledikçe, bu yüzden de Sağlık dünyasını yok. Bu yeni ekipman ve araştırma malzemesi yardımı ile yapılan önemli keşifler kaynaklanmaktadır. Bu büyüme daha fazla fırsat açıldı ve Sağlık sektöründe yeni anahtar rol yarattı.

Bizim Sağlık Bilimleri programları bu rolleri almak için hazırlar yardımcı olur. Biz, teşhis, teknik, tedavi ve doğrudan hasta bakım ve destek hizmetlerini içeren bizim müfredat bir ürün yelpazesini kapsamaktadır.

Sen çalışmak diğer sağlık çalışanları ve hizmet hastalara kritik hizmetler sunmak için bilgi ve beceri ile donatılmış olacak.

Fizyoterapi ve Geleneksel Çin Tıbbı: Biz de bizim programları aracılığıyla yetkin ve sanayi hazır profesyoneller üretmek hedefliyoruz. Apart Bizim Uluslararası ağının tüm yararları, Sağlık Bilimleri bizim kenar aşağıdakileri içerir:

Kapsamlı klinik maruziyetin

Sen klinik eğitim 1.200 saatten fazla mezun zaman klinik ortamda bilgi sahibi olmak gerekir. pratik deneyim sayesinde, hastalara bütüncül bakım sağlayan anlayış ve becerilerini geliştirmek olacaktır.

Bireysel kariyer geliştirme

derinlemesine bilgiye sahip kalifiye öğretim yanı sıra, size mesleği excel yardımcı olmak için üst sanayi uygulayıcıları ve uzmanları getirmek. Aynı zamanda tüm Malezya üzerinde özel ve kamu hastaneleri lider klinik yerleşimlerle yardımcı olur.

Dünya standartlarında öğrenme ortamı

1-5: Öğrenci ekipman oranı 1 Bizim state-of-the-art laboratuarları, eğitim eller en iyi alın. etkileşimi teşvik ve ilerleme daha fazla önem vermek öğretim üyesi sağlayan 5-10: Bizim öğretim görevlisi-öğrenci oranı 1'dir.

Öğrenci merkezli öğrenme

Yenilikçi teknikler öğrenme sürecinin bir parçasıdır. harmanlanmış öğrenme, probleme dayalı dersler ve akran destekli çalışma oturumları gibi yöntemleri daha etkili öğrenmesine yardımcı olmak için programın bir parçasıdır.

Programlar Sunulan

  • Geleneksel Çin Tıbbı (Hons)
  • (Hons) Fizyoterapi
  • Bilimde temel
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Studying at INTI International University and Colleges brings benefits that come directly from the strength of the Laureate International Universities network. The Laureate Network is the largest and ... Devamını oku

Studying at INTI International University and Colleges brings benefits that come directly from the strength of the Laureate International Universities network. The Laureate Network is the largest and fastest growing global network of private universities that provides INTI with access to global resources, best practices, teaching methods, international faculty and management tools that are truly world class. Daha Az
Batu Pahat , Batu Pahat , Batu Pahat , Batu Pahat , kuala Lumpur , George Town , Nilai , Subang Jaya + 7 Daha fazla Daha az