Lisans Sağlık Bilimleri Ayak Hastalıkları

Genel

Program açıklaması

Podiatry (BHS Podiatry) Sağlık Bilimleri Lisans dört yıllık profesyonel derecesi. Öğrenciler klinik eğitimlerine, yani çalışmanın ikinci yılında hastaları tedavi etmeye başlarlar.

Çıktıları

  1. Topluluğun tüm sektörlerine kapsamlı bir podiatrik hizmet kurun.
  2. Hem kamu sektörü hem de özel sektör için klinik uygulamaları yönetin.
  3. Sağlık ve güvenlik yönetmeliklerini, yönergelerini ve uygulama kurallarını, başkalarının kişisel güvenliğini ve güvenliğini sağlayan podiatrik hizmetlerin performansında uygulayın.
  4. Mesleki gelişmeyi ilerletmek için araştırma yapın.
  5. Bireylere, ailelere, gruplara ve topluluklara ayak sağlığı eğitimi verin.

Hisse senedi / Pixabay

University of Johannesburg “Gelecek. Reimagined.” sadece akılda kalıcı bir cümle değil

Kurum, 4. Sanayi Devrimi'nde Afrika'da liderlik ediyor, tüm disiplinler için geleceği yeniden canlandırmak 4IR, bu ülkenin ve Afrika kıtasının geleceğini inşa etmek için anlamamız ve şekillendirmemiz gereken bir sonraki sanayileşme dalgası. çok zengin hak ediyor. 4IR sadece robotik ve otomasyonla ilgili değildir; insanları güçlendirmek ve nesilleri yükseltmek toplumun ilerlemesi ile ilgilidir.

Dünya 4. sanayi devrimine doğru ilerledikçe, “Eğitim 4IR” ile UJ de farklı derslerde müfredata 4IR düşünce ve teknolojisini getiriyor ve yenilikçi harmanlanmış öğrenme teknolojilerini kullanıyor. Bu, AI ve 4IR'nin yaşama ve çalışma tarzımızda daha büyük bir rol oynaması nedeniyle UJ mezunlarının iş ve endüstrinin geleceğini kucaklamak için daha iyi hazır oldukları anlamına gelir.

University of Johannesburg , ülkemizin gelecekteki liderlerini, tam olarak yararlanabilmeleri ve daha iyi bir yarın sunabilmeleri için 4IR'ın beklenmedik karmaşıklıklarıyla gururla ve cesurca kucaklamak ve yönlendirmek bizim görevimizdir. Sizin gibi gelecek liderleri! Burada cesur konuşmaya öncülük ediyoruz; yeni bir yarının tasarımını zorluyor ve şekillendiriyor. Burada harekete geçiyoruz ve yeni dünyayı inşa ediyoruz.

Kabul şartları

  • Minimum APS: 28
  • İngilizce: 5 (% 60 +)
  • Matematik: 4 (% 50)
  • Matematik Okuryazarlığı: Uygulanamaz
  • Fizik Bilimleri: 4 (% 50 +) veya Yaşam Bilimleri: 4 (% 50 +)

Kariyer fırsatları

Ayak hastalıkları uzmanları, insan ayağı, alt ekstremite ve ilgili yapıların durum ve işlevlerinin incelenmesi, teşhisi, önlenmesi ve tedavisi ile ilgilenen sağlık uzmanlarıdır. Yeterlilik sahipleri, HPCSA'ya bağımsız pratisyen olarak kaydolma hakkına sahip olacaklardır.

Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Devamını oku

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Daha Az