Lisans Hemşireliği

Genel

Program açıklaması

University of Canberra Uluslararası Öğrenciler için bir dizi Burslar vardır.

160'dan fazla ülkede tanındı ve kabul edildi

Başkalarına yardım etmek ve hemşirelikte bir gelecek düşünmek konusunda tutkuluysanız, UC'nin Hemşirelik Bölümü kursu, hemşirelik kariyerinizi başlatabileceğiniz olağanüstü bir endüstri ve dünya çapında saygın bir platform sunmaktadır.

Bu sürükleyici ve tam etkileşimli ders, gerçek hayat senaryolarını simüle etmek için yenilikçi teknolojik ve tıbbi ekipmanı kullanırken en yeni ulusal ve uluslararası etkileşimli öğretim ve çevrimiçi uygulama yöntemlerini içermektedir.

Bu dersin bir parçası olarak, çok sayıda klinik yerleştirme fırsatı üstlenecek ve çok çeşitli sağlık hizmeti sağlayıcıları arasında değerli bilgiler ve deneyim kazanacaksınız.

Bu kursun başarılı bir şekilde tamamlanması, Avustralya'da kayıtlı bir hemşire olmanızı sağlayacaktır ve mezuniyet sonrası, dünyanın her yerinde bir hemşirelik profesyoneli olarak tanınmak için gerekli beceri, deneyim ve niteliklere sahip olacaksınız.

Bu üç yıllık tam zamanlı kurs da yarı zamanlı olarak çalışılabilir ve Avustralya Sağlık Denetçisi Düzenleme Kurumu (AHPRA) aracılığıyla Avustralya Hemşirelik ve Ebelik Kurulu (NMBA) tarafından tam olarak akredite edilmiştir.

UC'de bir Hemşirelik Lisans Çalışması yapın ve şunları yapacaksınız:

 • temel sağlık hizmetleri ve sağlığı geliştirme, uzun süreli ve mesken bakımı, akıl sağlığı, akut ve kritik bakım, kırsal ve uzaktan hizmetler ve politika geliştirme dahil
 • Her yaştan ve arkadan insanlara güvenli, duyarlı, etkili ve bütünsel hemşirelik bakımı sağlayacak temel bilgi ve becerileri edinir.
 • Yüz yüze ve çevrimiçi öğretim ile klinik laboratuvarlarına, derslere, derslere ve seminerlere katılabilirsiniz.
 • Çağdaş hemşirelik pratiğinin bilim, etik ve estetiğini bütünleştiren bir kavram-temelli öğretim yaklaşımını öğrenir.
 • Hemşirelik yönetimi ilkelerini çeşitli ortamlarda anlamak ve uygulamak
 • Aborijin ve Torres Boğazı Adalı Sağlık Planının derinlemesine bilgi ve anlayışını kazanır.
 • Çalışma, bilgi ve becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek, gerçek dünyadaki klinik pratiğe hazırlamak
 • Bir başlangıç ​​hemşiresi klinisyeni olarak çalışmaya hazır olmayı sağlamak için mesleki pratiği üstlenmek.

Entegre Öğrenme Çalışması (WIL)

WIL bu dersin önemli bir bileşenidir ve ilk yarıyılda, kayıtlı bir hemşire olarak bir kariyerin gerçeklerini doğru bir şekilde ölçmek için dört günlük gözlemsel bir yerleşime katılma olanağına sahip olacaksınız. Önümüzdeki üç yıl boyunca, pediatrik, yaşlı bakımı, medikal ve cerrahi, tiyatro, acil servis (ED) ve yoğun bakım ünitesi dahil olmak üzere bir dizi yerel ve bölgesel tıbbi ortam için yaklaşık 880 saatlik klinik uygulamayı tamamlamanız gerekecektir. YB).

Katılan yerleşim yerlerine şunlar dahildir: Canberra Hastanesi, Calvary Devlet Hastanesi, Goulburn Üssü Hastanesi ve ACT ve Yeni Güney Galler'de ve çevresinde bulunan birçok özel sağlık ocağı. Kanada'da Tonga gibi ülkelere ya da Kanada'daki hemşirelik eğitimi değişim fırsatlarına sahip yurtdışı deneyimleri, bu derste derecenize göre kredi olarak sayılabilecek nitelikte olabilir.

UC dersi, gerçek hayat senaryolarını taklit etmek için tasarlanan en son teknolojiyi kullanarak çok sayıda devam eden simüle öğrenme deneyimleri ile çekici ve ilgi çekicidir. Kampüsümüz, yeni yerinde University of Canberra Hastanesi University of Canberra çok sayıda yüksek sadakatlı simüle edilmiş öğrenme ortamı sunmaktadır - UC Bachelor of Nursing öğrencilerinin güvenli ve kontrollü bir ortamda doğrudan klinik pratik yapmalarına izin verir.

Kariyer fırsatları

Bu kurs, Avustralya'da kayıtlı bir Kayıtlı Hemşire olarak kayıt için uygun olmaya başlamaktadır. Hemşirelik farklı bir kariyer ve UC konusunda eğitimli bir RN, hastane sektöründe, özel sağlık bakımında, birinci basamak sağlık hizmetlerinde, kırsal ve uzaktan sağlık hizmetlerinde ve askeri destekte rahatlıkla çalışabilir. Avustralya'daki bir RN yeterliliği de uluslararası çapta saygın bir kuruluştur ve yurtdışında sayısız hemşirelik istihdam fırsatlarına kapı açar.

Kursa özel bilgiler

Hemşirelik Lisansı Avustralya Sağlık Denetçisi Düzenleme Kurumu aracılığıyla Avustralya Hemşirelik ve Ebelik Kurulu tarafından tam olarak akredite edilmiştir.
Bu kurs için standart olmayan İngilizce dil gereksinimleri vardır. Uygun olmak için, 7.0'ın altında hiçbir bant puanı olmayan 7,0 genel veya eşdeğer bir akademik IELTS'in olması gerekir.

Varsayım bilgisi: Matematik - Genel (minimum gerekli); İngilizce (gerekli); Biyolojik Bilimler (tercih edilen); Kimya (tercih edilen); Psikoloji (önerilir).

CIT Diploması Hemşireliği olan adaylara ileri düzey 24 kredi puanı verilecektir.

Herhangi bir klinik deneyim yapmadan önce şunları yapmalısınız:

 • bağışıklama geçmişinizi belirtin
 • Ulusal Polis Kontrolü için başvur
 • Savunmasız Kişilerle Çalışmak için Başvurun
 • tüberküloz (TB) tarama testi yaptırmak
 • Gerekli NSW Sağlık formlarını imzalamak
 • ilk yardımda / CPR'de yeterliliklere sahip olmak.

Yüksek başarı gösteren öğrenciler, Hemşirelik İleri Lisans programına kayıt için davet edilebilir.

Kabul şartları

Bir lisans programına kabul için normal UC gereksinimleri.

Son Güncelleme Kas 2018

Okul Hakkında

The University of Canberra is a vibrant government university where your future is what matters most. We are recognised internationally, ranked in the top 100 young universities in the world and have ... Devamını oku

The University of Canberra is a vibrant government university where your future is what matters most. We are recognised internationally, ranked in the top 100 young universities in the world and have big plans for your future. We don't just focus on the theory of things, we like to teach our students in the way that they would be working. It's what we call work-integrated learning and it's a big reason that our students are highly sought after and amongst the highest paid and most employable in Australia. Daha Az