Lisans Hemşireliği

Genel

Program açıklaması

Hemşirelik Lisans ( BSN ), hemşirelik bilimi ve ilkeleri dört yıllık lisans derecesidir .

Kurslar, hemşirelik pratiğini bilgilendiren hemşirelik bilimi , araştırma , liderlik ve ilgili bilimler gibi konuları içerir.

Programlar ayrıca öğrencilere, hemşirelik pratiği ile beslenme , anatomi ve kimya gibi alanların yanı sıra, matematik , beşeri bilimler ve sosyal bilimler alanlarında genel eğitim sağlamaktadır .

Bir hemşirelik programı için öğrenim ücreti, akademik yıl başına 24.000 ABD Doları'dır, ancak IELTS (6.5) ve TOEFL (90) sınav puanlarının yanı sıra CGPA ve SAT (1150) sınav puanlarına dayanan yüksek başarı gösteren uluslararası öğrenciler için kısmi liyakat bursları mevcuttur.

Birçok program, araştırma projeleri, sunumlar, laboratuar çalışmaları ve OPT ve CPT fırsatları şeklinde eğitim ve pratik deneyimleri içermektedir .person rolling bandage on woman's left armrawpixel / Unsplash

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States.

McGovern Education Groupis the highest performing international student placement provider in our region of the United States. Daha Az