Lisans Hemşireliği, Lappeenranta

Genel

Program açıklaması

LAB University of Applied Sciences çok profesyonel bir sağlık ekibinde hemşirelik uygulamalarını planlayabilen, uygulayabilen ve geliştirebilen profesyonel hemşireler yetiştirmektedir. Hemşireler sağlığı geliştirmek ve hastalıkları önlemek ve bakım, destek, rehberlik ve rehabilitasyon sağlamak için eğitilmiştir.

Lisans programının amacı, öğrencileri sağlık hizmetleri alanında kayıtlı hemşireler (RN) olmaları için eğitmektir. Programın mezunları çok profesyonel ve çok kültürlü ortamlarda esnek bir şekilde çalışabilirken, sağlığı teşvik eder ve bireylere, ailelere ve topluluklara bakım hizmeti sunar. Eğitimin pratik kısmı, sağlık hizmetinin çeşitli ve çok disiplinli alanlarında gerçekleşir.

Hemşirelik çalışmaları, öğrencilerin kendi kariyer yollarını kurmalarını sağlayan kişisel bir çalışma planına dayanmaktadır. Modern sağlık laboratuarlarımız ve simülasyon ortamımız, öğretim üyeleri, uzmanlar ve çok kültürlü öğrencilerle birlikte beceri, bilgi ve karar verme yeteneklerini geliştirmeyi sağlar. Esnek e-öğrenme olanakları da kullanılıyor.

Üniversite içinde ve dışındaki farklı ortaklarla iyi ilişkiler programımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Hemşirelik programı, dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışma, farklı kültürler hakkında bilgi edinme ve yetkin bir hemşire olmak için çalışma fırsatı sunar. Tüm öğrenciler kültürlerarası yetkinliklerini derinleştirmek için değişim programlarına katılmaya teşvik edilir.

Kayıtlı Hemşire (RN) olarak, hasta bakımı ile ilgili diğer uzmanlarla işbirliği içinde çalışacak ve kendi alanınızın uzmanı olarak çok disiplinli takımlara katılacaksınız. Kamu, özel veya üçüncü sektördeki sosyal ve sağlık hizmetlerinde, sağlık merkezlerinde, hastanelerde, çeşitli yardımlı yaşam tesislerinde, derneklerde, engellilerin örgütlerinde ve vakıflarında ve serbest meslek sahibi bir girişimci olarak çalışabilirsiniz. Farklı geliştirme projelerinde çeşitli ulusal ve uluslararası uzman rolleri de mevcuttur.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020.

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020. Daha Az
Lappeenranta , Lahti , Lahti + 2 Daha fazla Daha az