Kurs: Hasta Bakım Teknisyeni Programı (PCT)

Genel

Program açıklaması

Programın Amacı

Program, Florida eyaletinde bir Hasta Bakım Teknisyeni (PCT) olmak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Hemşirelik asistanı programının tamamlanması üzerine, öğrenciler Sertifikalı Hemşirelik Asistanı (CNA) sınavına girmek için Florida Eyalet Hemşireliği Kuruluna başvuruda bulunabilirler. Bir Hasta Bakım Teknisyeni bir PCT olarak çalışmak için bir CNA haline gelmelidir.

Mezunlar, Sertifikalı Hasta Bakım Teknikeri sınavına NCCT (devlet şartı değil) yoluyla girebilirler.

Program Açıklaması:

Program giriş seviyesi gelişmiş çapraz eğitimli Hasta Bakım Teknisyenleri olarak işe hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu program, akut ve uzun süreli bakım ortamları için hemşirelik asistanının geleneksel rolünü genişleten geniş bir bilgi ve beceri temeli sunmaktadır. Program, bir sağlık bilimi çekirdeğini ve altı meslek tamamlama noktasını içeren bir eğitim dizisinden oluşmaktadır.

Herhangi bir meslek tamamlama noktasında uygulanabilir yeterlikleri tamamlayan bir öğrenci ya eğitim programına devam edebilir ya da mesleki bir tamamlayıcı olarak çıkabilir. Sağlık Bilimi Çekirdeği tüm sağlık programları ve seçenekler için gereklidir. Altı meslek tamamlama noktası şunlardır: Hemşirelik Asistanı, Evde Sağlık Yardımı, Hasta Bakım Asistanı, Müttefik Sağlık Asistanı, İleri Müttefik Sağlık Asistanı ve Hasta Bakım Teknisyeni.

Öğrencilerin, klinik deneyime katılmadan önce bir doktordan olumsuz bir TB raporu sunmaları gerekmektedir. Öğrenciler, sağlık hizmeti sağlayıcıları için mevcut CPR sertifikasyonunun kanıtlarını sunmalı veya düzenli olarak planlanmış bir CPR sınıfına kayıt yaptırmalı ve geçerli ücreti ödemelidir.

Müfredat geliştirme

Kolejde Hasta Bakım Teknisyeni programı, Temmuz 2009'dan itibaren Florida Hasta Bakım Teknisyenleri için Eğitim Programı Müfredat Çerçevesini karşılamak üzere tasarlanmıştır. 600 saatlik program, yukarıda belirtilen Müfredat Çerçevesinin Hedeflenen Sonuçlarına (01-36) hitap etmektedir. Öğretim üyeleri sürekli olarak hem belirtilen Çerçeve gerekliliklerini ve öğrenci ihtiyaçlarını karşılamak için müfredatı gözden geçirir ve günceller.

Tahmini Çalışma Süresi:

 • Gündüz dersleri: 4 ay (16 hafta)
 • Akşam dersleri: 8 ay (32 hafta)

(600 Saat Saati)

* Kitaplar ve materyaller eğitim ücretine dahil değildir. Öğrenciler kendi üniformalarını satın almalıdır.

Kabul şartları

Genel Kabul / Başvuru Koşulları:

Başvuru sahiplerinin önerilen başlangıç ​​başlangıç ​​tarihleri ​​için önceden başvuruda bulunmaları teşvik edilir. Aday öğrenciler Koleji ziyaret etmeleri, tesisi gezmeleri ve bir kabul temsilcisiyle kişisel görüşme yapmaları için teşvik edilmektedir. Bu, bireyin, mevcut eğitim programları, kurumsal politikalar ve prosedürler ve seçtikleri programa kaydolmak için gerekli belgeler hakkında bilinçli bir karar vermesini sağlar. Başvuru sürecini Care Hope College başlatmak için başvuru sahibi şunları yapmalıdır:

 • En az 17 yaşında ol, 8 aylık
 • Başvuru formunu doldurup imzalayın ve 150,00 $ tutarında iade edilmeyen başvuru ücretini ödeyin.
 • Sosyal Güvenlik Kartının kanıtını sağlayın
 • Lise Diploması, Lise Transkripti, Genel Eğitim Geliştirme (GED) veya ortaokul eğitiminin kanıtını sunarak Lise veya Yüksekokuldan mezuniyet belgesi sağlayın. Uluslararası Lise öğrencilerinin başvuruları, ABD Yüksek Okul denkliğini kanıtlamak için Ulusal Kimlik Değerlendirme Servisleri [NACES] onaylı kuruluşlardan bir ulusal kuruma çevrilmeli ve değerlendirilmelidir.
 • Geçerli bir sürücü belgesi veya hükümet tarafından verilen fotoğraflı kimlik belgesi sağlayın.
 • Sunulan programlar için programa özel kabul kriterlerini karşılayın.

Genel Kayıt Gereksinimleri

Care Hope College programlara kayıt olmak için başvuru sahibi:

 • Başvuru / Başvuru Koşullarını Tamamlayın
 • Kayıt sözleşmesini doldurun ve imzalayın
 • Referans Formu doldurun
 • İlgili harç ve ücretleri öde
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Care Hope College (formally known as Palm Beach Vocational Institution) was established in 1996 as an educational training institution to fill a growing need for quality health education. It was desig ... Devamını oku

Care Hope College (formally known as Palm Beach Vocational Institution) was established in 1996 as an educational training institution to fill a growing need for quality health education. It was designed to develop “hands- on” professional health care workers. The programs are all designed to address the quality preparation of those who provide patient care in hospitals, long-term care facilities and private homes. Daha Az