Klinik ve Deneysel Terapötiklerde MS

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

* Güz 2020 Kabul için Son Başvuru Tarihi - 1 Haziran 2020 *

genel bakış

USC Eczacılık Yüksek Okulu Klinik ve Deneysel Terapötik (CXPT) Yüksek Lisans Programı, öğrencileri, disipline özgü yüksek düzeyde temel, çeviri ve uygulamalı araştırmalardaki performanslarını kolaylaştırmak için çeviri bilimlerinde, farmakolojide ve klinik gelişimde temel kurs çalışmaları ile hazırlar. mezunların vurgu alanı.

Bu, ilaç taraması, preklinik gelişim, ADME (örneğin absorpsiyon, dağılım, metabolizma, eliminasyon) ve güvenlik değerlendirmesi ve klinik testlerin bir kombinasyonunu içerebilir.

Öğrencilere, ilaç geliştirme, optimize kombinasyon tedavisi ve terapötikleştirmeleri (örneğin farmakogenomik, bulaşıcı hastalıklar ve metabolomik) kişiselleştirmelerini sağlayacak geniş kapsamlı temel bilim ve çeviri bilimi eğitimi verilecektir.

Bu temel eğitim, mezunların doktora için oldukça rekabetçi olmalarını sağlayacaktır . farmakoloji ve ilgili disiplinlerdeki programlar veya farmasötik veya biyoteknoloji endüstrisinde veya devlette (örneğin FDA, NIH) kullanılır.

Yüksek Lisans programını kim düşünmelidir?

  • Bankta daha fazla eğitim almak isteyen klinisyenler, PharmD öğrencileri, sakinleri ve arkadaşları dahil olmak üzere hastaların klinik bakımı bağlamında çalışmaktadır.
  • Klinik hastalıklarda ve terapötik alanlarda daha fazla eğitim gerektiren kariyerlerin peşinde koşmak isteyen tezgah bilim adamları.
  • Biyoloji, kimya, biyokimya, biyomühendislik veya eczacılık bilimlerinde lisans derecesine sahip bireyler, eczacılıktaki kariyer seçeneklerini ilerletmekle ilgileniyorlar.

Daha fazla bilgi için, lütfen pharmgrd@usc.edu adresinden lisansüstü kabul başvurun.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of ... Devamını oku

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of the nation’s foremost schools of pharmacy today. Daha Az