Klinik Araştırma Associate Eğitim Kursu

Genel

Program açıklaması

Klinik araştırma eğitim maliyeti ve klinik araştırma sertifikasyon modülleri için daha fazla bilgi için www.ccrpcourse.com adresini ziyaret edin.

CCRP Course / CCRP Course

Klinik Araştırma Önlisans Eğitimi Kursu, 25 Yıllık Kıdemli CRA ve Hekim tarafından yönetilen 110 modül kursu, Dr.Kamal. Bu ders, klinik araştırma çabalarını denetlemek için gereken eğitimi, deneyimi, mülakatı, referans mektubu ve bağlantıyı sağlar. Hemşireler, fen bilimleri mezunları ve uluslararası tıp mezunları için klinik araştırma ortak eğitimi ve yerleştirme sunuyoruz.

Her yıl 1,9 milyondan fazla öğrenci bir fen fakültesi alır. Bir kaç doktora, yüksek lisans ve tıbbi programlara devam ederken; Birçoğu kariyerine başlamak için hazır. Bilim iş piyasasına başvuran yeni bir öğrenci olarak, sadece staj bulup, giriş seviyesindeki fen işlerinin bile 1-2 yıllık bir deneyim gerektirdiğini fark edebilirsiniz. Dahası, bu işlerin çoğunun laboratuarda yoğun emek gerektirdiğini veya bilim dereceniz için beklentilerinizi karşılamadığını fark edebilirsiniz. Bu nedenle bir CRA olarak bir kariyer düşünülmelidir.

Bir Klinik Araştırma Sorumlusu veya Koordinatörü, doktorlar, hemşireler ve diğer bilim-derece sahipleri tarafından yürütülen klinik çalışmaları yönlendirir ve denetler. Halihazırda piyasada uyguladığınız işlerin aksine, bir CRA gibi bir pozisyonun elde edilmesi gerçekten daha zordur. Piyasada birçok jenerik ders bulunurken; Bize gelen birçok öğrencinin hala bir iş ilanı bulamadığını gördük. Bunun nedeni, diğer kursların eğitiminizi bir CRA işini güvence altına almak için gereken deneyim, yönlendirme, örnek ve bağlantılar ile desteklememesidir. Bu bilim tabanlı tıbbi pozisyon Pfizer gibi ilaç şirketleri için ya da tıp fakültelerinde akademik olarak özel olarak yapılabilir.

Chicago / Clarity Clinic Chicago'da Terapi Denemeleri İzleme

Yine de, tıpta her zaman kariyer yapmak isteyen ya da tıp fakültesi önünde bir yıl geçirmiş olanlar için; Bu, kariyerinizde bir başlangıç ​​yapmak için bir sonraki adımdır. Konum aslında laboratuarda çalışmaktan farklıdır ve yönetim rolü gerektirir; Daha sonra tıp fakültesi ve diğer tıbbi kariyer için daha iyi bir uygulamaya yol açabilecek hekimler ve sağlık personeli ile 1'e 1 bağlantı sağlarsınız.

En iyisi; Bu pozisyonların çoğu uzak personeli kabul eder (ve bazıları yiyecek, barınma ve kapsanan seyahat dahil olmak üzere tam harcamalarla% 20-100 arası seyahat etmenizi sağlar). Bu da maaşınızı artırırken paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Eğitim düzeyimiz olan CRA'lar ayda 7,000 - 12.000 ABD Doları arasında bir kazanç elde etmeyi bekleyebilir; diğer fen alanlarında kariyer olmayan bir miktar.

Klinik Araştırma İşleri Giriş Seviyesi

Birçok CRA, aslında USMLE'yi almamayı veya ikamet eğitimini tekrarlamamayı tercih eden yabancı mezun doktorlardır. Aslında, bazı öğrencilerimiz ABD'ye gittikten ve Amerika'da bir MBBS derecesi ile ne yapmaları gerektiğini sorguladıktan hemen sonra bize geliyorlar.

Üniversitede veya uluslararası bir okulda 3-4 yıl boyunca öğrendiklerinizin aksine; Bir CRA haline gelmek için gereken bilgi dereceniz üzerine inşa edilir. Undergrad'da aldığınız herhangi bir dersin tekrarı değildir ve bu nedenle CRA olarak istediğiniz pozisyonu almanızı sağlamak için 110 modülden (diğer tüm kurslardan daha fazla) elde ederiz. Çünkü bu firmaların yaptığı röportajlar için mülakat eğitimi (1'e 1 özel ders) veriyoruz; röportaj isteğini güvence altına almak ve tüm turları geçmek için bekleyebilirsiniz.

Kurs

Kurs, bir CRA'nın ellerinin arkası gibi bilmesi gereken 110 modülü kapsar. Hedeflerinize dayanarak, her bir modülü bitirmek için gününüzde bir saatlik çalışma programı oluşturuyoruz. Her modülü bitirdikten sonra tanınmış Kıdemli CRA kursu Dr.Kamal'a 1'e 1 öğretim dersleri alırsınız. Kurs, gelecekteki meslektaşlarınızın ve işverenlerin bile bilmediği bilgileri aldığınızdan emin olmak için CRA eğitimindeki 80 ders kitabı ve literatüre atıfta bulunmaktadır. Bu, her görüşmeden sonra kalıcı bir izlenim bırakacaktır. Çoğu öğrenci, kursa sadece 1 ay boyunca mülakat talepleri alır; Modüllerin kendiliğinden ayarlanmasının bir başka nedeni.

ICH GCP Eğitimi

15 modüller - ICH GCP eğitim modülleri tüm ICH GCP yönergelerini ayrıntılı olarak gözden geçirir. Protokolleri anlamaktan ziyade onları nasıl uygulayacağınızı öğretiyorlar. Bu CRC eğitiminin temel dayanağıdır.

Kalite İzleme

55 modüller - Klinik denemeler üzerinde bir denetleyici olarak çalışmak için kalite izleme modüllerine ihtiyaç vardır. Bu modüller, yeni konumunuzdaki denemeleri kolaylıkla izlemek için gereken uygulamayı, örnekleri ve yönergeleri elde etmenizi sağlar.

Düzenleyici Eğitim

10 Modüller - Düzenleyici eğitim, denetleyeceğiniz her bir denemeye FDA yönetmelik yönergelerini anlamanıza ve uygulamanıza olanak tanır.

Denetim ve Denetimler

5 Modüller - Denetim ve denetleme modülleri şirketiniz, devlet kurumunuz veya akademik organizasyonunuz tarafından denetime yönelik klinik denemeler hazırlamanızı sağlar.

İzleme Raporlarının Yazılması

20 Modüller - Bu modüller, her klinik site ziyareti veya gözden geçirmesinden sonra CRC pozisyonunda gerekli olan izleme raporlarını, takip mektuplarını ve profesyonel yazma işlemlerini anlamanıza, uygulamanıza ve öğrenmenize yardımcı olur.

CRA'nın Yetkinlik Testi

15 modüller - CRA modüllerinin yeterlilik testi, CRC kariyerinizden sonra CRA sınavına hazır olmanızı sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz bir sonraki derstir. Bu, gelecekteki 2-5k $ 'lık tasarruf etmenizi sağlayabilir ve giriş seviyesi bir özgeçmişte bile size üstün bir başvuru sahibi olabilir. CRC'leri, klinik deneme alanında gelecekteki liderler olarak kursunuzdan daha hızlı bir şekilde kariyerinizde tanıtılması için gereken tam eğitime sahip olmanızı sağlayarak kuruyoruz.

CRC Daldırma İşe Alım

5 deneyimler - ÇKC eğitiminin tamamlanmasından sonra sahada bir iş bulmanızı sağlamak için gerekli en temel CRC alıcıları ile gerekli olan temel daldırma ve ilişkileri kuruyoruz. Daldırma modüllerimiz, CRC görevlisinizle konuştuğunuzda özgeçmişinize eklemek için yeni deneyimlerinizin olmasını sağlamak için gerçek hayattaki klinik deneyleri taklit eder.

CRC Referans Mektupları

5 referans - Bizim en iyi klinik deney sorumlusu, kurstaki başarınıza bağlı olarak onay üzerine teklif görüşmelerini ve referans mektuplarını yönlendirir. Sizinle görüştükten ve deneyiminizi dersten ve daldırmadan anladıktan sonra en fazla 5 harfli bir referans sunabiliriz.

CRC Röportaj Hazırlığı

5 seans - Dr.Tiwana, her öğrenciyle 1-on-1 çalışır ve onları CRC pozisyonuna başvururken karşılaşacakları en fazla 4 röportaj için hazırlar. Bu video konferans oturumları, pozisyonun deneyimini ve hazır bulunuşluğunu iletmek için gerekli olan doğru lehçeyi geliştirmede çok önemlidir.

Eğitim

Arka planınıza ve ihtiyacınıza bağlı olarak 6 aya kadar çevrimiçi eğitim ve deneyim sağlanmıştır. Denemeleri yönetirken daha fazla çevrimiçi deneyim istiyorsanız, mevcut işinize devam edebilirsiniz. Bu çevrimiçi deneyim sırasında, bir CRA'nın gerçek rolünü taklit edecek ve sahte çalışmalarımızda tamamen uzak bir konuma gömüleceksiniz. Deneyim, sadece daha güçlü bir bilgi birikimine sahip olmayacağınız gibi, aynı zamanda tamamen dalmış eğitim denemelerine ilişkin özgeçmişinizi ortaya koyma deneyimine sahip olduğunuzdan, diğer adaylardan da sizi ayıracaktır. Sağlanan bilgilerle birleştirilen bu tür eğitim şu anda başka herhangi bir kurs tarafından sağlanmamıştır.

Görüşmeler

Eğitim kursumuzda, ülkenizdeki yüzlerce konumunuz için (uzaktan veya seyahat tabanlı olmak üzere) kefil olan deneyimli bir işe alımcıyı bulabilirsiniz. Arka planınızı, becerilerinizi ve öğrenme eğrinizi anlamak için zaman ayıran kendi yetenekli işe alım personelimize sahibiz. İşveren, piyasadaki en iyi işe sahip olmanızı sağlamak için sürekli olarak 2 yıla kadar çalışır ve tam zamanlı veya sözleşmeli kontrat pozisyonuna yerleştirilmeye hazırdır. İşverenlerden birine yerleştirmeden önce, her görüşme için size 1-e-1 eğitiyoruz, böylece ihtiyacınız olan deneyimi elde edersiniz.

Bir Bilim Derecesi ile Kariyer

Bir bilim dalıyla birkaç kariyer var iken, bir bilim bekar ile bir tıbbi kariyere en iyi maruz kalma klinik araştırma koordinatörü belgelendirme geçer. Bu, üniversitenizden doğrudan bir işe hazırlanmak için kolejin üst sınıfının kadar erken alınabilir.

CRA'nın pozisyona girmesi, yılda 1.9 Milyon lisans mezunu (ve pozisyon başına yaklaşık 2.000 başvuru) nedeniyle neredeyse imkansızdır. Bu nedenle sertifikasyon kariyerinizde önemli bir yatırımdır.

İşe alındıktan sonra CRA pozisyonları seyahat, barınma, yiyecek ve klinik siteleri ziyaret ediyorsanız daha fazlasını kapsayacaktır. En çok 2 yıl sonra bir CRA pozisyonuna geçme potansiyeli olan ayda 7-12k.

Birçok pozisyon CRA eğitiminizi finanse edecek veya geri ödeyecektir; başlangıç ​​pozisyonunun sabitlenmesi zor kısımdır. Bu nedenle, kursumuz 20 yıllık bir Kıdemli CRA ve Hekim ile 110 modül, eğitim, daldırma ve görüşme hazırlığı sunmaktadır.

Kursumuz, tıpta fen bilimlerinden faydalanmak isteyen herkesi mümkün kılar. Uluslararası tıp dereceleri nedeniyle daha iyi bir pozisyon arayan tam doktorlara tıbbi geçmişi olmayan öğrencileri alıyoruz.

href = "https://claritychi.com

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

A Clinical Research Associate or Coordinator directs and supervises clinical trials that are run by physicians, nurses, and other science-degree holders. Unlike the jobs you currently can apply to on ... Devamını oku

A Clinical Research Associate or Coordinator directs and supervises clinical trials that are run by physicians, nurses, and other science-degree holders. Unlike the jobs you currently can apply to on the market, a position as a CRA is actually much more difficult to obtain. While many generic courses exist on the market; we have seen that many of the students who come to us still cannot find a job afterward. Daha Az