Kinesiyoloji BA

Genel

Program açıklaması

Neden Kinesiyoloji?

İlk yılımdan beri Kinesiyoloji öğrencisi olarak deneyimlerime aşık oldum.

İlk olarak, KNS profesörlerim tutkulu ve konu hakkında bilgili. Bana sadece materyalleri öğretmediler, aynı zamanda bu kavramların gerçek dünyaya değerli uygulamalarını da öğrettiler.

Ayrıca KNS Kulübü'ne katıldım, sırasıyla ikinci ve üçüncü yılında etkinlik koordinatörü ve başkanlık yaptım. Bir subay olarak, arkadaşlarım ve ben KNS uzmanlarıyla ağ oluşturma etkinlikleri aracılığıyla bağlantılar kurduk, Özel Olimpiyatlar gibi toplum hizmetine katıldık ve Whittier'den sonraki başarımızı optimize etmek için bireyler olarak büyüdük.

Whittier'de inanılmaz fırsatlardan asla vazgeçmedim. Phi Epsilon Kappa Honors Fraternity'ye katıldım, dört fizik tedavi merkezinde gönüllü oldum ve Motor Öğrenme ve Kontrol kursu için öğretmen yardımcısı ve hocası oldum. Sınıfta öğrendiklerimi gerçek dünya ortamında uygulamaktan da keyif aldım: yaşlı yetişkinlere düşme riskini azaltmak için bir denge egzersiz programı öğretmek.

Tüm bu fırsatlar lider olarak büyümek ve sınıfta öğrendiğim materyalleri gerçek dünya durumlarına uygulayabilmek için gelecekte başarılı bir fiziksel eğitimci olma konusundaki güvenimi geliştirdi.

- Katrina Wong

Kinesiyoloji ana

Kinesiyoloji hakkında

İlgi alanınız fizik tedavi, spor yönetimi, beslenme danışmanlığı ya da koçluk olsun, Whittier College kampüsündeki en popüler branşlardan biri olan Kinesiology, bugün en çok rağbet gören meslek sahipleri için eleştirel eğitim veriyor.

KNS, öğrencileri insan hareketi ve egzersiz bilimi çalışmalarında teorik çerçeveler ve pratik uygulamalar arasında bağlantı kurmaya zorlayan seçkin bir lisans programına sahiptir.

Dinamik fakültemiz, öğrencileri hem sınıf içinde hem de sınıf dışında öğrenme sürecine öğretmeye ve meşgul etmeye adamıştır. KNS profesörleri, öğrencilerinin nihai başarısı için kritik bir unsurun gerçek bir uygulamalı deneyim olduğunu biliyorlar. Bu nedenle, KNS öğrencilerinin kendilerini sınıfta veya spor laboratuarında bulmaları muhtemeldir, çünkü yakındaki bir ilkokulda veya yerel bir spor dalında stajyerde bir PE sınıfını öğretiyorlar.

Whittier'de

Kinesiyoloji, Hareket Anatomisi, Biyomekanik, Motor Öğrenme bilimsel disiplinlerini kapsayan insan hareketi ile ilgili bir çalışmadır.

Öğrenciler Kinesiyoloji'de vurgu yapmadan büyük ya da küçük olabilir veya Fiziksel Terapi Öncesi ya da Spor Yönetiminde vurgu yaparak büyük olabilirler.

Beden eğitimini öğretmek için bir güvence peşinde koşmak isteyenler, CSET sınavlarına girmeden önce tek bir ders için Kinesiyoloji ve Eğitim alanında ders almalıdır.

Kinesiyoloji derecesine sahip öğrenciler genellikle Fizik Tedavi alanında daha fazla mesleki eğitim görürler veya Egzersiz Bilimi, Spor Yönetimi ve Biyomekanik ve Motor Öğrenme alanlarında lisansüstü ders alırlar.

Staj ve saha çalışması, öğrencilerin gelecekteki mezunlar veya mesleki hedefler için uygulamalı deneyim kazanmaları için teşvik edilir.

KNS'de Keşif

Hem sınıf içinde hem de dışında, Kinesiyoloji uzmanları dinamik alanları hakkında daha fazla şey keşfetmek için harika fırsatlara sahipler.

LA'nın Spor Tapınaklarını Keşfetmek

LA Coliseum'a giderken otobüste oturan David Moreno, yepyeni bir ışıkla tanıdık bir stadyum görmekten heyecan duyuyordu.

Sayısız kolej futbolu çatışmalarının patladığı yer. Şarj cihazlarının, akıncıların ve ramların evi olmuştur. Dodgers, 1959 Dünya Serisini kazandı. Olimpiyatların yapıldığı yer - iki kez, başka hiçbir stadyumun iddia edemeyeceği bir şey. 2028 yılında, Olimpiyat Oyunlarına üç kez ev sahipliği yapan dünyadaki tek stadyum olacak. Ancak Ocak ayı sonlarında Perşembe günü, Kolezyum, David'in sınıfıydı.

Kinesiyoloji Doçenti Kathy Barlow'un LA Büyük Spor Mabedi dersinde, yaklaşık iki düzine Whittier College öğrencisi, LA Galaxy'nin evi ve dahil olmak üzere Whittier'i çevreleyen birçok harika spor mekanını ziyaret ederek endüstrinin giriş ve çıkışlarını öğrendi. Büyük Batı Konferansı’nın genel merkezini, sadece birkaç tanesini isimlendirin.

Kurs, öğrencileri iletişimden satışlara, sosyal yardımdan etkinlik yönetimine kadar çok çeşitli spor yönetimi kariyer fırsatlarına maruz bıraktı. Whittier'in JanTerm'inde sunulan eşsiz sınıflardan biri olan Barlow'un kursu sayesinde öğrenciler mekanları keşfediyor ve Whittier College mezunları dahil, orada çalışan profesyonellerin beyinlerini seçtiler.

Robotikten Empati ve İçgörü

Hastalarına en iyi donatmak için anlamak - o olmak planlıyor - o kampüste baskılı 3D robotik kolu, Danica Cooley fizyoterapist- yardımcı oluyor.

Danica'nın ürettiği kol, cihazı kontrol etmek için kas sinyallerini kullanan miyoelektrik protez olarak adlandırılıyor. Bilgisayar bilimi mezunu yardımıyla kolu kontrol eden kodun yazılmasından sonra Danica, kolu hareketlerine cevap vermesi için başarıyla programladı.

Danica, "Çılgıncaydı, ilk kez yürürken izliyor olmanız çocuğunuz gibi." Dedi. “Bu biraz dramatik, ama biz böyle hissettik.”

Danica, insanları “keşfedici davranış” sergileyen kim olduğunu gözlemlemek için yeni basılmış robot kolu test etmeye davet etti. Kendi istekleriyle yeni hareketler denediler mi? Ve bunların hepsini nasıl yapacağınızı öğrenirken ne kadar çabuk oldu? Danica ve profesörü Joshua Haworth, çalışmalarındaki verileri analiz etmeye devam ediyor ve miyoelektrik bir uzuv kullanması daha muhtemel olan hasta türünü keşfetmeyi umuyor. Bulguları ayrıca mühendislerin daha iyi bir ürün tasarlamasına yardımcı olabilir.

Mezun olduktan sonra Danica, protez ve ortotik konularına vurgu yaparak fizik tedavi için okulu bitirmeyi planlıyor.

“Orası dünyamızın yöneldiği yer ve bunu daha fazla entegre etmek iyi olurdu” dedi.

PE Sınıfları

KNS profesörleri, öğrencilerinin nihai başarısı için kritik bir unsurun uygulamalı bir deneyim olduğunu biliyor. Bu nedenle, öğrencilerin kendilerini yakınlardaki bir ilkokulda bir Beden Eğitimi dersi verdikleri için kendilerini bir spor laboratuarında bulma olasılıkları yüksektir.

Profesör liderliğindeki bu servis öğrenme projesi sayesinde öğrenciler sınıfta öğrendikleri kavramları kampüs dışından dinamik dersler çıkarırken uygularlar. Sınıflar, çocuk davranışlarını etik olarak araştırmak için okuldaki öğle yemeğinden medyaya ve formda ebeveynlik etkilerine kadar paha biçilemez fırsatlar sağlar. Egzersiz teorilerini daha iyi anlamanın yanı sıra, öğrenciler öğretim, takım çalışması ve servis öğrenimi hakkında çok şey öğrenirler.

Katie Back, “Derslerin birleşimi, laboratuarların sınıf arkadaşlarıyla birlikte çalışılması, ardından gerçek 5. sınıflar ile derhal başvuru yapılması, son derece eşsiz bir öğrenme fırsatı sağladı ve çok büyük bir öğretim ve hizmet anlayışı ile sonuçlandı” dedi.

Hareket Laboratuvarı

Yao Yuan Sze Vakfı Hareketi Laboratuvarı, öğrencilerin sağlık ve zindelik ile ilgili fiziksel hareket dinamiklerini keşfettiği yenilikçi bir alandır. Yenilenmiş bilimin zemin katında yer almaktadır.

Laboratuvardan faydalanmaya sadece bir örnek olarak, Bailey Russ ve Frankie Capraro'nun hareket projesi, hastaların fizik tedavi tedavisinin evde nasıl iyileşeceğini değiştirebilecek bir Xbox programının temelini attı.

Bailey ve Frankie bir terapi simülasyonu geliştirdi, programı hem bir Xbox Kinect fotoğraf makinesine hem de laboratuvardaki ayrı bir hareket yakalama sistemine bağladılar ve her ikisini de çalışma katılımcılarının hareket verilerini toplamak için kullandılar.

Proje, Bailey'in kinoloji çalışmalarını kodlama ile birleştirmesi için heyecan verici bir fırsat oldu. Bakışlarını lisansüstü okula yerleştirirken, fizik tedavi ve sanal dünyayı birleştirmenin faydalarını araştırmaya devam etmeyi umuyor.

KNS'de Uygulamalı Öğrenme

Whittier College sayesinde, Kinesiyoloji öğrencileri profesyonelce büyümek için inanılmaz fırsatlar bulabilirler.

Daha Sağlıklı Bir Gelecek Büyümek

Bir Kinesiyoloji öğrencisi olarak Jordan Carter, beslenmenin önemini anladı ve insanların sağlığını iyileştirmenin yeni yollarını keşfetti. Yeni mezun olan Jordan, bilgi birikimini ve tecrübesini kentsel bahçecilik, beslenme eğitimi, spor müfredatı ve iş olanakları yoluyla hizmet vermeyen toplulukları güçlendirmek için kullanmak istiyor.

Yao Yuan Sze Bursu sayesinde mezun olmadan önce bunu yapma fırsatı buldu. Arkadaş grubu Washington DC'de bir yaz geçirmesine izin verdi, DC Greens ile okul bahçesi stajyeri ve DC Central Kitchen'ı yerel bir stajyer olarak çalıştı. Bu deneyimlerden Jordan, yerel bir ilköğretim okulunda bir okul bahçesi inşa etmeye ve bir beslenme ve bahçe müfredatı geliştirmeye yardımcı olmak için Whittier'e geri döndü.

Yao Yuan Sze Bursu, öğrencilerine denetimli bir araştırma projesine girmeleri için ikinci, ikinci veya son sınıftaki öğrencilere fon sağlar ve yaz araştırma projesinin tamamlanmasının ardından, sonbahar dönemi için artırma bursu kazanır.

Yurt dışında okumak

Birden fazla ülkede seyahat, kültürel değişim, yabancı dil daldırma, benzersiz akademik maceralar - hepsi uluslararası çalışma deneyiminin belirleyici özellikleridir.

Son 50 yıldır, öğrencileri global bir topluma hazırlama ve gelişen bir işyerine hazırlama misyonunu sürdüren Whittier College , yurtdışında eğitim fırsatlarını destekleyerek beş kıtada (ya da denizde) beş yıl boyunca, her mevsimde nitelikli öğrencileri yerleştirmeyi hedeflemiştir. veya uluslararası akademik deneyim Ocak veya Mayıs Dönemi.

Yurtdışındayken, Whittier öğrencilerine uluslararası stajları tamamlama, profesyonel araştırma yapma ve yayınlama fırsatlarına sahip olmuşlar ve yabancı yüksek lisans okulu ve iş olanakları sunmuşlardır.

Tüm disiplinlerden öğrenciler, daha kısa JanTerm ve MayTerm sırasında gerçekleşen ve büyük, küçük ve liberal eğitim gereksinimlerini karşılayabilen Whittier'in fakülte önderliğindeki yurtdışı eğitim kurslarına da katılabilirler.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Our long academic tradition aims to foster in students an appreciation for the complexities of the modern world and workplace while never losing sight of the importance of social responsibility.

Our long academic tradition aims to foster in students an appreciation for the complexities of the modern world and workplace while never losing sight of the importance of social responsibility. Daha Az