Kayıtlı masaj terapisi programı

Genel

5 konum mevcut

Program açıklaması

kampus

Kayıtlı Masaj Terapisi Eğitim ve Öğretiminde En İyi Seçim

Ünlü MT programımız 21 ayda teslim edilir. Bu seçenek, öğrencilere bu programa bir yıl ve iki yıl arasında bir "yaz tatili" yaptırmalarını sağlar. Bu, bugüne kadar öğrenilen bilgi ve becerileri yenilemek ve bütünleştirmek için kullanılabilecek ekstra zamana izin verir.

Döneme Genel Bakış

1.Dönem

2218 saatlik yetkinlik temelli programımızın başlangıcında, masaj terapistlerinin temel uzmanlık merkezini oluşturan palpasyon ve kinezyoloji de dahil olmak üzere kas iskelet sistemi anatomisi öğrencilere tanıtıldı. Buna ek olarak, öğrenciler klinik uygulamaya başlamak için gerekli masaj ve değerlendirme becerilerini öğrenme yolculuğuna başlarlar. Son olarak, etik, profesyonellik ve terapötik ilişki içindeki iletişim konuları, onları bir sağlık mesleği mensubu olarak rollerini anlama ve yerine getirme konusunda destekler.

Yarıyıl 2

Patolojiler, klinik olarak ilgili olan bu koşulları özel olarak dikkate alarak, bu terimde tanıtılıyor. Masaj becerileri ve değerlendirmeleri daha kapsamlı hale gelir ve öğrenciler Öğrenci Stajyerine ve Topluluk Kliniklerine katılarak ilk önce halka uygulama fırsatı bulurlar. Bu terimde su ve sıcaklık terapilerinin kullanımı konusunda öğrencilere talimat veren hidroterapi başlıyor. Masaj terapisi uygulamalarında araştırmanın önemi incelenir, çünkü öğrencilere, erişmeleri, incelemeleri ve çalışmaları yürütmeleri öğretilir. Masaj terapisi düzenlemeleri ve işletme yönetimi araştırılmıştır.

Yarıyıl 3

Masaj ve değerlendirme becerileri, vücudun bölgelerine veya sistemlerine daha spesifik hale gelir ve klinik odaklanma daha şarta özgü hale gelir ve müşterilere evde bakım hizmeti verilmesini içerir. Öğrenciler vaka incelemeleri ve pratik deneyim yoluyla eleştirel düşünme ve akıl yürütme becerilerini geliştirmeye ve ilerlemeye devam ediyorlar. Öğrenciler sinir sistemine odaklanarak tüm vücut sistemlerinin anatomisi ve fizyolojisi hakkında bilgi sahibi olmaya devam ediyor.

Dönem 4

Programın son döneminde, masaj ve değerlendirme becerileri daha gelişmiş hale gelir ve klinik uygulama daha ilginç ve zorlanır. Öğrenciler, ilaçlar ve diğer terapi türlerinin masaj terapisi ile birlikte nasıl kullanıldıklarını anlamaya başlarlar ve bilgi, beceri ve yetenekleri bir araya getirme fırsatı bulurlarken, il veya ehliyet sınavlarına hazırlanırlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The WCCMT/CCMH family of schools brings together 70 years of proven success in Massage Therapy education. We’re proud of our thousands of graduates who have gone on to fulfilling, flexible careers in ... Devamını oku

The WCCMT/CCMH family of schools brings together 70 years of proven success in Massage Therapy education. We’re proud of our thousands of graduates who have gone on to fulfilling, flexible careers in Massage Therapy and Spa Specialties. Daha Az
Toronto , New Westminster , Victoria , Cambridge , Halifax Bölge Belediyesi + 4 Daha fazla Daha az