Kardiyovasküler Biyoloji MScR

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Araştırma profili

Bu programın amacı size kardiyovasküler bilime odaklanan biyomedikal araştırmalarda geniş tabanlı bir eğitim vermektir. Bu, kardiyovasküler gelişime, kardiyovasküler hastalığın gelişmesine, organ fonksiyon ve işlev bozukluğuna ve üreme ve enflamasyondaki kardiyovasküler sistemin gelişmesine bir giriş içerir.

Hem temel hem de klinik bilimcilerden kardiyovasküler sistemin fizyolojisi ve patolojisi ile ilgili bütünleşik bir görünüm edineceksiniz.

Program yapısı

Üst düzey klinisyenler ve temel bilim adamları tarafından araştırma seminerlerine ve eğitmenlerine katılacak ve Kardiyovasküler Bilim Merkezi'nin uluslararası üne sahip laboratuvarlarında üç araştırma projesi yürüteceksiniz.

Ayrıca araştırma odaklı sunumlar sunacak ve bilimsel literatürün eleştirel okunmasında ve bilimsel raporların yazılmasında beceri kazanacaksınız.

Yıl 1

Zorunlu dersler

Bu dersleri almalısınız

 • Kardiyovasküler Biyoloji LISC11026 40 kredi
 • Kardiyovasküler Biyoloji II LISC11047 40 kredi
 • Araştırma Önerisi (Kardiyovasküler Biyoloji) LISC11048 20 kredi
 • Tez (Kardiyovasküler Biyoloji) LISC11049 80 kredi

Önerilen isteğe bağlı kurslar

 • Etkili Sunumlar LISC11051 0 kredi
 • Bilimsel Araştırmalarda Proje Planlama ve Etik LISC11052 0 kredi
 • Bilim Yazma LISC11053 0 kredi

Program Değerlendirmesi

Öğrenciler, Merkezin PI'leri tarafından değerlendirilen her araştırma projesinden yazılı raporlar hazırlar. Araştırma sorumlusu ayrıca laboratuvardaki performansa dayalı bir markaya katkıda bulunur.

Kariyer fırsatları

Bu, kardiyovasküler bilim dalında doktora yapmak isteyen yüksek kalibreli öğrenciler için ideal bir programdır.

Giriş koşulları

Birleşik Krallık 2: 1 onur derecesi veya uluslararası eşdeğeri, ilgili bir biyolojik disiplin veya tıbbi / veterinerlik derecesinde.

İngilizce dil gereksinimleri

Uyruğunuz veya ikamet ettiğiniz ülke ne olursa olsun, çalışmalarınızda başarıya ulaşmanızı sağlayacak düzeyde İngilizce dil seviyesini göstermelisiniz.

Aşağıdaki İngilizce dil yeterliliklerini belirtilen sınıflarda kabul ediyoruz:

 • IELTS Academic: toplam 6.5 (her modülde en az 6.0)
 • TOEFL-iBT: toplam 92 (her modülde en az 20)
 • PTE Academic: toplam 61 ("İletişim Becerileri" bölümlerinin her birinde en az 56; "Becerileri Etkinleştirme" bölümleri dikkate alınmamıştır)
 • CAE ve CPE: toplam 176 (her modülde en az 169)
 • Üçlü İMKB: Her dört bileşenin farklı olduğu İMKB II

İngilizce yeterlilik dereceniz, IELTS, TOEFL, PTE Academic veya Trinity ISE kullanmadığınız sürece, okumak istediğiniz programın başlangıç tarihinden itibaren üç buçuk yaşından büyük olmamalıdır; bu durumda, iki yaşında.

İngilizce öğretilen ve değerlendirilen dereceler

Ayrıca, İngiltere Vizeleri ve Göçmenlik tarafından tanımlandığı gibi İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen bir lisans veya lisansüstü derecesini de kabul ediyoruz.

Ayrıca, çoğunluğu İngilizce konuşamayan ülkelerdeki onaylı üniversiteler listemizdeki bir üniversiteden İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen bir derece kabul ediyoruz.

İngilizce konuşan bir ülkenin vatandaşı değilseniz, eğitim programınızın başında dereceniz üç buçuk yaşından büyük olmamalıdır.

Ücretler ve masraflar

Öğrenim Ücreti: Kardiyovasküler Biyoloji (Araştırma ile Yüksek Lisans)

Akademik Oturum Ev / AB Yurtdışı / Uluslararası Çevrimiçi Uzaktan Eğitim Ek Program Maliyetleri
2019/0 £ 8300 £ 26,600 £ 4,000

Yıllık öğrenim ücreti

Bir yıldan fazla süredir tam zamanlı ve yarı zamanlı eğitim programları alan öğrenciler, yıllık öğrenim ücretlerinin revizyona tabi olduğunu ve genellikle yılda yaklaşık% 5 oranında arttığını bilmelidirler. Bir program için başvururken bu yıllık artış dikkate alınmalıdır.

Burslar ve finansman

İngiltere hükümeti lisansüstü kredileri

Birleşik Krallık'ta yaşıyorsanız, Birleşik Krallık hükümetlerinden birinden yüksek lisans kredisine başvurabilirsiniz. Hak kazanacağınız maddi desteğin türü ve miktarı programınıza, çalışmalarınızın süresine ve ikamet durumunuza bağlı olacaktır. (Yarı zamanlı olarak çalışılan programlar zaman zaman uygun değildir.)

Nasıl başvurulur?

Başvurunuzla birlikte iki referans göndermelisiniz.

Online başvuru formunu doldururken bir araştırma teklifi doldurmanız gerekmez. İlk araştırma projenizi programın başında seçeceksiniz. (Lütfen başvuru sürecinde sizden bu bilgileri talep eden otomatik olarak oluşturulan e-postaları dikkate almayın.)

Resmi olarak röportaj yapacaksınız (şahsen video konferans veya Skype ile).

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Daha Az