Kardiyovasküler Bilimde Msc

Genel

Program açıklaması

Kardiyovasküler Bilimde Msc

Kardiyovasküler hastalıklar dünya çapında ölüm ve hastalıkların önemli bir nedeni olmaya devam etmektedir. Alanında lider olan bilim adamları ve klinisyenler tarafından verilen bu yeni Yüksek Lisans, öğrencilere kardiyovasküler bilimde topikal alanlar hakkında bilgi edinme, onları daha fazla araştırma veya endüstride kariyer yapma için hazırlama fırsatı sunuyor.

Ne öğreneceğim

Öğrenciler, moleküler ve hücresel kardiyovasküler bilim, kardiyovasküler hastalıkların hayvan modelleri, mikrovasküler biyoloji ve kalp ve damar sistemi sağlık ve hastalık fonksiyonlarının yanı sıra istatistiksel metodoloji ile ilgili mekanizmalar hakkında ayrıntılı bilgi geliştireceklerdir. Kardiyovasküler hastalıklardaki gelişmelerin etik, yasal ve sosyal yönleri hakkında değerli araştırma becerileri ve farkındalık kazanacaklardır.

Neden bu derece UCL'de çalışmalıyım?

UCL'deki Kardiyovasküler Bilim Enstitüsü, kalp ve dolaşım hastalıklarının önlenmesi ve tedavisi, dünya standartlarında eğitim ve öğretim ve ileriye dönük politika geliştirme için yenilikçi araştırmalar yapmak üzere, kardiyovasküler araştırmalarda çalışan dünya lideri bilim insanlarını ve klinisyenleri bir araya getirmektedir.

UCL, Birleşik Krallık'taki en büyük, en dinamik kardiyovasküler araştırma temellerinden birine sahiptir. Bu disiplinlerarası program, kardiyovasküler araştırmaların ön saflarında dünya lideri bir topluma erişim olanağı sunan UCLH, Çocuk Sağlığı Enstitüsü, Çocuk Sağlığı Enstitüsü, UCL Kalp Hastanesi ve Great Ormond Street Hastanesi ile işbirliği içinde öğretilmektedir.

Senin kariyerin

Bu programın mezunları bu alanda bir doktora ve araştırmada bir kariyer için iyi yerleştirilmiş olacak ve ilaç endüstrisine giriş için sağlam bir temele sahip olacak. Program ayrıca bilimsel gazetecilik ve karmaşık verilerin kritik değerlendirmesini gerektiren alanlarda ilgili alanlarda mükemmel bir eğitim sağlar.

Giriş koşulları

Bir İngiltere üniversitesinden ya da eşdeğer bir standardın denizaşırı kalifikasyonundan bilimsel veya tıbbi bir disiplin içinde en az bir üst ikinci sınıf Lisans derecesi.Nasıl başvurulur?


UCL'nin 2019 için lisansüstü dereceleri, 26 Temmuz 2019 tarihli başvurular için genel bir kapanış tarihine tabidir.

Öğrencilerin yer rekabeti nedeniyle mümkün olduğunca erken başvurmaları tavsiye edilir. Burs finansmanına başvuranlar (özellikle denizaşırı başvuru sahipleri) son başvuru tarihlerini dikkate almalıdır.


Kimler başvurabilir?


Bu program ya bu alanda daha fazla araştırma yapmak için ya da ilaç endüstrisine giriş için, kardiyovasküler bilimde kapsamlı bir arka plan kazanmak isteyen bilim adamları ve klinisyenler için tasarlanmıştır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The UCL Institute of Cardiovascular Science was set up in 2011 and aims to be a world-class centre of excellence in pioneering novel, integrative strategies in preventative and therapeutic cardiovascu ... Devamını oku

The UCL Institute of Cardiovascular Science was set up in 2011 and aims to be a world-class centre of excellence in pioneering novel, integrative strategies in preventative and therapeutic cardiovascular medicine. Daha Az