Kamu Sağlığı Lisans

Genel

Program açıklaması

Halkı İyi Ellerde Tut

Bireylerin ve toplumların hastalıkların önlenmesi, sağlık teşviki ve acil durumlara hazırlık yoluyla güvenli, uzun, sağlıklı ve verimli yaşamlarını sürdürmelerine yardımcı olun.

Sorun Çözücü Olun

Colby-Sawyer halk sağlığı programı, nüfus sağlığını etkileyen ve savunmasız nüfusu etkileyen karmaşık sorunlarla yüz yüze görüşür. İnsan sağlığını koruyan süreçlerin, yaklaşımların ve müdahalelerin yanı sıra sağlığı etkileyen ve eşitsizliklere katkıda bulunan sosyoekonomik, davranışsal, biyolojik ve çevresel faktörleri öğrenin.

Epidemiyoloji dersleri almak; yaşlanma sosyolojisi; kişisel sağlık ve sağlıklı yaşam; Amerika Birleşik Devletleri'nde ruh sağlığı sistemleri; ve çok yönlü halk sağlığı eğitimi için sürdürülebilirlik ve istatistikler.

Halk sağlığına ilgi duyan devletteki diğer kişilerle, Colby-Sawyer NH Halk Sağlığı Derneği'ne üyeliği ile iletişim kurun.

Üst düzey Capstone projeniz sırasında, seçtiğiniz bir halk sağlığı sorununun derinlemesine değerlendirilmesi ve değerlendirilmesi için verileri araştırın, toplayın ve analiz edin; konular üniversite kampüslerinde şiddet, genç hamilelik, üniversite çağındaki öğrencilerin grip aşısı ve deprem sonrası Haiti'de kolera salgını içeriyordu.

Sınıf bilginizi ve araştırma becerilerinizi klinik ortamlarda veya devlet kamu sağlığı kurumlarında gerekli staj ile harekete geçirin.

Sağlık Çalışmalarında Küçük

Önemli sağlık hizmetleri konularını araştırın ve sağlık çalışmaları, biyoloji, halk sağlığı ve sosyal bilimler dersleri aracılığıyla sağlık hizmetlerinin geleceği hakkında eleştirel düşünün. Küçük sağlık çalışmaları , sağlıkla ilgili olmayan çok çeşitli alanları tamamlar ve işimizdeki programlar, çevre çalışmaları, beşeri bilimler, doğa bilimleri ve sosyal bilimler ve eğitim bölümleriyle birleştirildiğinde ek kariyer seçenekleri sunar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... Devamını oku

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. Daha Az